کدخبر: ۲۹۸۱
در پی توقف پخش سریال «آمستردام»

حرمت مخاطب نادیده گرفته شد!

مهدی سلطانی ضمن عذرخواهی از مخاطبان به دلیل توقف پخش سریال «آمستردام» که مدت طولانی است اتفاق افتاده، خواستار برطرف شدن این موضوع از سوی مراجع قانونی شد.

حرمت مخاطب نادیده گرفته شد!

به گزارش پایگاه خبری 24، مهدی سلطانی- بازیگر سریال «آمستردام» درباره اینکه عنوان می شود که چرا پخش این سریال ۳۰ قسمتی پس از ۱۱ قسمت به ناگهان متوقف شد، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی توضیح داد: تا آنجا که من آگاهم این بار دعوا بین تولید کننده و پخش کننده است. معمولا در این مواقع دعواها ریشه های مالی دارند اما هر چه که باشد به نظر می رسد در این دعوا حرمت و احترام مخاطب نادیده گرفته شده است.

وی در پی این اتفاق گفته است: به جای همه‌ مقصران از مخاطبان پوزش می خواهم. امید به اینکه خانه‌ سینما به عنوان یک مرجع قانونی دست بجنباند و راهی برای این ندانم کاری ها بیابد. قطعاً ادامه و یا تکرار اینگونه موارد، به نفع هیچ کس نیست. با آرزوی روزی که در هر کاری تنها کاربلدان به کار گماشته شوند و مسئولیت پذیران، مسئولیت پذیرند.

به گزارش ایسنا، «آمستردام» تنها سریالی است که در مقاطع اخیر به پخش آخرین قسمت خود نرسیده و همچنان نیمه‌کاره رها شده است.

پخش آخرین قسمت از سریال «آمستردام» مدتی است از سوی پلتفرم پخش‌کننده و سازندگان به دلیل مشکلات حقوقی با مشکل مواجه شده و همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

«آمستردام» نخستین تجربه سریال‌سازی مسعود قراگزلو است که هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، مهدی سلطانی، مهدی پاکدل، مجتبی پیرزاده، روشنک گرامی، مینا ساداتی و… در آن بازی کرده‌اند.

داستان سریال بر اساس رقابت چند گروه مافیایی پیش می‌رود که هرکدام در تلاش برای شکست رقیب هستند. در این میان اتفاقات دیگری نیز رخ می‌دهد؛ مثل عشق‌های شکست‌خورده.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۲۹۸۱
ارسال نظر