کدخبر: ۴۶۰۶

فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی، صابر ابر در "لاک پشت"

«لاک پشت» به کارگردانی بهمن کامیار یکی از فیلم‌های اجتماعی متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر است که پس از فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی و صابر ابر از دیگر بازیگران آن از جمله هومن برق‌نورد، آزیتا حاجیان، علیرضا آقاخانی و جمشید گرگین رونمایی شد.

فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی، صابر ابر در "لاک پشت"

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار این روزها در آستانه پایان مراحل فنی و رسیدن به نسخه نهایی است تا برای حضور در فستیوال‌های داخلی و خارجی و همچنین اکران در سینماهای کشور آماده نمایش شود.

پیش از این فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی , نازنین کریمی و صابر ابر به‌عنوان بازیگران این اثر سینمایی معرفی شده بودند و حالا با اعلام نقش‌آفرینی هومن برق‌نورد، آزیتا حاجیان، علیرضا آقاخانی و جمشید گرگین و انتشار اولین تصاویر آنها، فهرست بازیگران فیلم سینمایی «لاک پشت» کامل شد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده ، نسخه نهایی این اثر در روزهای آتی آماده شده و برای بازبینی به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر ارائه خواهد شد تا با دیگر آثار حاضر در این رویداد سینمایی به رقابت بپردازد.

این فیلم به‌عنوان سومین اثر بلند سینمایی بهمن کامیار در مقام کارگردان پس از فیلم‌های «مرداد» و «در وجه حامل»، درامی روانشناسانه با فضایی متفاوت محسوب می‌شود.

کدخبر: ۴۶۰۶
ارسال نظر