کدخبر: ۴۹۶۱

ماجرای حادثه دلخراش داور «میدون» چه بود؟

علیرضا یونچی داور «میدون» در جدیدترین قسمت از این برنامه تلویزیونی دچار حادثه‌ای دردناک می‌شود که ویدئوی آن توجه بسیاری از مخاطبان و کاربران اجتماعی را به خودش جلب کرده است.

ماجرای حادثه دلخراش داور «میدون» چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری 24، بهمن هاشمی که چندین سال از فضای اجرا دور بود و پیش از این مجری برنامه‌های شبکه دو و پنج سیما بود، با برنامه «میدون» به حوزه اجرا بازگشت، فصل جدیدی که با اتفاقات جدیدی چه به‌لحاظ ساختاری و چه فرم در حال پخش از شبکه سه سیماست.

علیرضا یونچی، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، حسین مصطفی‌زاده، مینا مهرنوش، حجت‌الله عبدالملکی، حمیدرضا موثقی، علیرضا نبی، امیر شکوهی‌نیا و... از جمله داوران فصل‌های گذشته آن بودند و با داورانی جدید به آنتن برگشت.
کنار اتفاقات مختلفی که بعضاً در فضای مجازی دست به دست شد اما حادثه تلخ و دردناک برای داور «میدون» موجبات ناراحتی بسیاری از مخاطبان و کاربران اجتماعی را فراهم کرد.

در قسمت اخیری که پخش شد تشک ترامپولین محصول ارائه‌شده یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه بود که بهمن هاشمی به‌عنوان مجری داخل آن قرار گرفت تا این تشک را در معرض نگاه مخاطبان و داوران بررسی کند؛ یونچی داور برنامه هم داخل این تشک قرار گرفت متأسفانه در بالا و پایین پریدن کمر او با ورق آهن زیرین این تشک برخورد کرد و دچار حادثه شد.

در ویدئوی پخش‌شده، یونچی اعلام می‌کند که "کمرِ من شکست"! پیگیری خبرنگار تسنیم از این برنامه تلویزیونی نشان می‌دهد آمبولانس همان لحظه وارد سالن می‌شود و این داور روانه بیمارستان می‌شود و پزشک به او استراحت مطلق می‌دهد و وضعیت جسمانی او مطلوب است.

کدخبر: ۴۹۶۱
ارسال نظر