کدخبر: ۱۰۰۹۷

اسماعیلی‌فر: ۴ ماه است که هزار تومان هم نگرفته‌ایم/ بانوان آن‌قدر دورند، بازی را می‌بینند؟

بازیکن پرسپولیس گفت: امیدوارم در این شرایط که وضعیت خوبی داریم و حاشیه‌ای نداریم، آقای درویش هوای تیم را بیش‌تر داشته باشد. چهار ماهی می‌شود که هزار تومان هم دریافتی نداشته‌ایم.

اسماعیلی‌فر: ۴ ماه است که هزار تومان هم نگرفته‌ایم/ بانوان آن‌قدر دورند، بازی را می‌بینند؟

به گزارش 24 آنلاین، دانیال اسماعیلی‌فر جمعه شب پس از پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد گفت: بازی خیلی سختی بود. فولاد در نیم فصل دوم تقویت شده بود. دو بار عقب افتادیم اما توانستیم کامبک بزنیم. شخصیت تیمی‌مان را نشان دادیم. خدا را شکر با یک نتیجه خوب هوادارن‌مان را بدرقه کردیم و در کورس قهرمانی ماندیم.

او در مورد دربی گفت: هنوز مشخص نیست دربی برگزار می‌شود یا نه اما همه بازی‌ها مهم هستند. دربی برای هوادارن مهم‌تر است و برای نتیجه‌گیری به زمین می‌رویم.

اسماعیلی‌فر با بیان این که شرایط تیمی خوبی داریم و امیدوارم این شرایط حفظ شود، ادامه داد: امیدوارم در این شرایط که وضعیت خوبی داریم و حاشیه‌ای نداریم، آقای درویش هوای تیم را بیش‌تر داشته باشد. چهار ماهی می‌شود که هزار تومان هم دریافتی نداشته‌ایم. می‌دانم مشکلات باشگاه خیلی زیاد است. هر باری که می‌خواهند از نظر مالی به ما انرژی بدهند یک مشکل جدید درست می‌شود. ۱۰ درصدمان می‌شود هفت درصد و بعد پنج درصد و در نهایت هم چیزی نمی‌دهند. شب عید است امیدوارم حمایت‌مان کنند. ‌

او در پاسخ به این سوال که به نظرت به تیم ملی دعوت می‌شوی؟ گفت: این مساله‌ای نیست که من بتوانم نظر بدهم باید از آقای قلعه‌نویی بپرسید.

اسماعیلی‌فر در مورد حمایت هواداران گفت: تماشاگران ما همیشه بی‌نظیر هستند و اگر امشب در استادیوم نبودند، نمی‌توانستیم به بازی برگردیم. آن‌قدر انرژی دادند که با برد بدرقه‌شان کردیم. البته بانوان آن‌قدر دور هستند که ما آن‌ها را نمی‌بینیم و نمی‌دانم آن‌ها چطور بازی را می‌بینند. امیدوارم در آینده جایگاهی برایشان در نظر گرفته شود که راحت‌تر بازی را ببینند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۰۹۷
ارسال نظر