کدخبر: ۱۰۱۰۷

توضیح گایاردو درباره کنارگذاشتن بنزما

سرمربی آرژانتینی الاتحاد تاکید کرد که مشکلی با کریم بنزما ندارد و دلیل قرارنگرفتن این بازیکن در فهرست بازی با الاخدود مصدومیتش بوده است.

توضیح گایاردو درباره کنارگذاشتن بنزما

به گزارش 24 آنلاین، کریم بنزما روزهای بسیار سختی را با الاتحاد تجربه می‌کند و به هیچ عنوان خرید خوب و رضایت‌بخشی برای این باشگاه عربستانی از کار درنیامده است. پیش‌بینی می‌شد در دیدار جمعه‌شب الاتحاد برابر الاخدود شاهد بازگشت کریم بنزما به ترکیب الاتحاد باشیم اما این مهاجم فرانسوی در این بازی هم در فهرست الاتحاد قرار نگرفت و همین موضوع باعث شده است گمانه‌زنی‌ها درباره اختلاف سرمربی تیم با ستاره فرانسوی‌اش دوباره شدت بگیرد.

به نوشته الریاضیه، مارچلو گایاردو، سرمربی آرژانتینی الاتحاد، اختلافش با کریم بنزما را رد کرد و گفت: بار دیگر تاکید کنم که رابطه من با بنزما عادی است. او بازیکنی کاملا حرفه ای و به‌خوبی در حال تمرین‌کردن است.

سرمربی الاتحاد ادامه داد: بنزما بازیکن خوبی  است. او بدون شک می‌تواند در هر بازی سرنوشت‌ساز ظاهر شود. ما منتظر بهبودی کامل او هستیم و فعلا در شرایط بازی‌کردن نیست. فعلا مشخص نیست که آیا او به بازی با الهلال می‌رسد یا نه. او سخت در تلاش است تا به این بازی برسد.

الهلال در دیدار رفت برابر الاتحاد در دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با دو گل به پیروزی دست پیدا کرد تا شانس زیادی برای صعود به دور بعد داشته باشد. قرار است که دیدار برگشت دو تیم دوشنبه‌شب برگزار شود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۱۰۷
ارسال نظر