کدخبر: ۱۰۱۸۰

نکونام باید تفکرات خاص خود را برای داربی نگه دارد

پیشکسوت استقلال می‌گوید: مدیرعامل باشگاه استقلال باید اختلافات را جمع و جور کند تا شرایط بیش از این برای استقلال سخت نشود و بتواند در ادامه لیگ با حفظ صدرنشینی، خود را به قهرمانی نزدیک کند.

نکونام باید تفکرات خاص خود را برای داربی نگه دارد

به گزارش 24 آنلاین، فرشاد فلاحت‌زاده درباره عملکرد استقلال در آستانه برگزاری داربی اظهار کرد: استقلال همین که توانسته تا به امروز صدرنشینی خود را حفظ کند نشان از آن دارد که عملکرد بسیار خوبی داشته که این نتیجه حاصل زحمات کادر فنی و بازیکنان است. البته نکونام باید تفکرات خاص خود را برای داربی نگه دارد زیرا این بازی با سایر بازی‌های لیگ فرق می‌کند و باید برابر پرسپولیس بهترین بازی خود را ارائه دهند تا دچار مشکل نشوند.

وی یکی از مشکلات استقلال را در حفظ توپ عنوان کرد و گفت: زمانی که استقلال جلو می‌افتد برنامه‌ای برای حفظ توپ و استفاده از موقعیت‌های خود ندارد و در حفظ توپ دچار مشکل می‌شود. در بازی برابر استقلال خوزستان نیز با چنین مشکلی مواجه بود و با وجود اینکه نبض بازی دست استقلال بود اما از موقعیت‌های خود به خوبی نمی‌توانست استفاده کند. پرسپولیس یک تیم قوی است و اگر برابر این تیم دچار چنین اشتباهی شود بازی را از دست خواهد داد.

این پیشکسوت استقلال افزود: داربی بازی بسیار حساسی است و نباید فشار بیش از حد روی نکونام باشد. باید مدیریت باشگاه از او حمایت کند تا تمرکز خود را از دست ندهد و در ادامه لیگ بتواند تفکرات خاص خود را به درستی پیاده کند. اختلافات باید از بین بروند تا نکونام تمرکزش را به جای پرداختن به اختلافات، صرف قهرمانی در لیگ کند.

فلاحت‌زاده ادامه داد: خطیر باید اختلافات را جمع و جور کند تا شرایط بیش از این برای استقلال سخت نشود و بتواند در ادامه لیگ با حفظ صدرنشینی، خود را به قهرمانی نزدیک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «تفاوت خریدهای استقلال و پرسپولیس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟» تصریح کرد: هر دو تیم خریدهای خوبی در نیم فصل دوم انجام داده‌اند. بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال هرچند شم گلزنی‌اش پایین است اما از نظر فنی بازیکن خوب و دوندگی بالایی دارد و خرید نسبتا خوبی بوده است.

نکونام دوباره طی بیانیه‌ای علیه مدیریت باشگاه موضع گرفت. پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که به نظرش درگیری دوباره بین مدیریت و کادر فنی استقلال تاثیری روی داربی خواهد داشت یا خیر؟ افزود: به طور قطع بی‌تاثیر نیست. وقتی مدیریت باشگاه پیشکسوتان این تیم را نادیده می‌گیرد و کسی را به عنوان سرپرست تیم انتخاب می‌کند که کسی شناخت کافی به او ندارد قطعا باید شاهد بروز چنین اختلافاتی باشیم. دود این اختلافات بدون شک به چشم تیم می‌رود. استقلال تا به الان بهترین نتیجه را در لیگ کسب کرده و نباید درگیر چنین اختلافاتی شود. این اختلافات روی عملکرد تیم و کادر فنی تاثیر به سزایی خواهد داشت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۱۸۰
ارسال نظر