کدخبر: ۱۰۲۳۷

حمایت آرتتا از سنگربان انگلیسی

سرمربی آرسنال بعد از اشتباه بد دروازه‌بان تیمش در بازی برابر برنتفورد به حمایت از او پرداخت.

حمایت آرتتا از سنگربان انگلیسی

به گزارش 24 آنلاین، نتایج درخشان آرسنال در سال ۲۰۲۴ ادامه دارد. توپچی‌ها در دیدار برابر برنتفورد در هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر به‌سختی توانستند به پیروزی دست پیدا کنند. آرسنال که شنبه‌شب در ورزشگاه خانگی‌اش از برنتفورد پذیرایی می‌کرد تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک متوقف شده بود ولی این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۶ کای هاورتس توانست گل پیروزی را برای تیم آرتتا به ثمر رساند تا توپچی‌های لندن سه امتیاز شیرین خانگی را کسب و موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کنند.

آرون رمزدیل که در این بازی به جای رایا در ترکیب اصلی آرسنال به میدان رفته بود، در پایان نیمه نخست اشتباه بسیار بدی داشت که منجر به بازشدن دروازه‌اش شد. آرتتا در واکنش به اشتباه بد سنگربان تیمش گفت: اشتباهات بخشی از فوتبال‌اند. مهم واکنشی است که به این اشتباه‌ها باید داشت. رمزدیل بسیار خوب به اشتباهش واکنش نشان داد و در ادامه به‌خوبی دروازه‌بانی کرد.

او ادامه داد: رمزدیل شخصیت بزرگی دارد و دروازه‌بان شجاعی است. بازیکنان می‌خواستند به خاطر او پیروز این بازی شوند و اصلا از چنین چیزی غافلگیر نشدم.

آرسنال با ۶۴ امتیاز موقتا به صدر جدول رده بندی صعود کرد. لیورپول با ۶۳ و سیتی با ۶۲ امتیاز و البته یک بازی کمتر به ترتیب در رده‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۲۳۷
ارسال نظر