کدخبر: ۱۰۲۶۹

کین در مسیر لواندوفسکی

هری کین یازده گل دیگر تا رسیدن به رکورد بی‌نظیر روبرت لواندوفسکی در بوندسلیگا فاصله دارد.

کین در مسیر لواندوفسکی

به گزارش 24 آنلاین، هری کین با هت‌تریک مقابل ماینتس شمار گل‌هایش را در این فصل در بوندسلیگا به ۳۰ گل رساند. حالا ۹ بازی باقی مانده تا پایان بوندسلیگاو هری کین می‌تواند رکورد تاریخی روبرت لواندوفسکی در بوندسلیگا را بشکند.

کین با ۳۰ گل در ۲۵ بازی، بهترین گلزن این فصل بوندسلیگای آلمان است. فقط اووه زیلر در اولین فصلش در بوندسلیگا این تعداد گل را به ثمر رسانده بود.

هری کین چه گفت؟

در شرایط خوبی هستم و احساس خوبی دارم. زدن ۳۰ گل اتفاق خوبی در این مقطع از فصل است. هنوز چند بازی باقی مانده است و امیدوارم چند گل دیگر را هم به ثمر برسانم.

توخل به وجد آمد

سرمربی بایرن با اشاره به درخشش این بازیکن گفت: خیلی به هری اعتماد دارم. او کاری را انجام می دهد که همیشه در تمام دوران حرفه‌ای‌اش انجام  داده است؛ یعنی گل زدن. هری کین یک الگو است و شخصیت بزرگی دارد. من نمی‌خواهم عملکرد فردی را در جریان این برد متمایز کنم چون همه بازیکنان خوب بودند ولی کین بی‌نظیر ظاهر شد.

روبرت لواندوفسکی در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ رکورد جادویی گرد مولر فقید را شکست و ۴۱ گل با پیراهن مونیخ در یک فصل به ثمر رساند.  اکنون ۹ بازی مانده به پایان فصل در بوندسلیگا باقی مانده است و کین ۳۰ گل زده و ۱۱ گل تا رسیدن به رکورد لواندوفسکی فاصله دارد.

بایرن‌مونیخ به دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده و منتظر است حریفش در این مرحله مشخص شود. باواریایی‌ها در دیدار بعدیشان در بوندسلیگا باید به مصاف دارمشتات بروند و سپس «کلاسیکر» را پیش رو دارند و باید به مصاف دورتموند بروند.

بایرن‌مونیخ با ۵۷ امتیاز در رده دوم جدول ردهبندی قرار دارد و بایرلورکوزن با ۶۴ امتیاز پیشتاز است و باید امشب (یکشنبه) به مصاف ولفسبورگ برود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۲۶۹
ارسال نظر