کدخبر: ۱۰۲۸۸

نامجو مطلق: شاهد داربی خوبی خواهیم بود

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: استقلال تیم آماده و سرحالی برای داربی است و تصور می‌کنم با خریدهای خوبی که هر دو تیم انجام داده‌اند شاهد داربی خوب و جذابی باشیم.

نامجو مطلق: شاهد داربی خوبی خواهیم بود

به گزارش 24 آنلاین، مجید نامجو مطلق در ارزیابی از عملکرد استقلال در آستانه برگزاری داربی، اظهار کرد: عملکرد استقلال با توجه به نتایج خوبی که تا امروز کسب کرده در حال حاضر بسیار ایده‌آل و خوب است. با برنامه، منطقی و اصولی بازی می‌کند و قطعا شرایط متفاوتی در این داربی خواهد داشت.

وی درباره تفاوت خریدهای استقلال و پرسپولیس و اینکه خریدهای پرسپولیس بهتر بوده یا استقلال، گفت: هر دو تیم خریدهای بسیار خوبی انجام دادند؛ به خصوص پرسپولیس با خرید اورونوف و عبدالکریم حسن تحول بزرگی در تیمش ایجاد کرد و خریدهایش راضی کننده است.

نامجومطلق در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر استقلال تیم آماده و سرحالی برای داربی است و تصور می‌کنم با خریدهای خوبی که هر دو تیم انجام داده‌اند شاهد داربی خوب و جذابی باشیم. البته با توجه به جدول حساسیت این دوره از بازی‌ داربی بالاست و قطعا روند بازی سخت و تماشایی خواهد بود.

نامجو مطلق در پایان درباره صحبت‌های اخیر نکونام علیه مدیریت باشگاه و اینکه اختلاف دوباره بین مدیریت و کادر فنی استقلال چه تاثیری روی داربی خواهد داشت؟ افزود: با توجه به داربی بهتر است با اظهار نظر حواشی خاصی را ایجاد نکنیم تا تیم با آرامش و بدون دغدغه بازی‌ را دنبال کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۲۸۸
ارسال نظر