کدخبر: ۱۰۲۸۹

مشکل دفاع میانی پرسپولیس در داربی چگونه حل می‌شود؟

با مصدومیت گولسیانی و محرومیت کنعانی‌زادگان، حالا پرسپولیس باید تغییراتی در قلب خط دفاع خود انجام دهد.

مشکل دفاع میانی پرسپولیس در داربی چگونه حل می‌شود؟

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس درحالی خود را آماده داربی ۱۰۳ می‌کند که نمی‌تواند از دو دافع میانی خود استفاده کند. گولسیانی که از ناحیه همسترینگ مصدوم است، دوران نقاهت خود را طی می‌کند و کنعانی‌زادگان هم با دریافت کارت زرد در دیدار برابر فولاد از حضور در داربی محروم شد.

در حال حاضر پرسپولیس فرشاد فرجی را به عنوان مدافع میانی تخصصی در اختیار دارد و در کنار او، علی نعمتی هم که به عنوان مدافع چپ برای پرسپولیس بازی می‌کرد، می‌تواند در پست مدافع میانی به میدان برود تا در کنار فرشاد فرجی زوج خط دفاع سرخ‌ها در داربی را تشکیل بدهند.

در کنار این دو بازیکن، احتمالا اوسمار، از عبدالکریم حسن در پست مدافع چپ و از دانیال اسماعیلی‌فر در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد.

پیش از داربی، فرجی و نعمتی به عنوان مدافعان میانی فقط در دیدار با استقلال خوزستان، آن هم در دفاع سه نفره کنار هم قرار گرفتند که ایرادات زیادی برای تیم یحیی در پی داشت و باعث شد این بازی با تساوی ۲، ۲ به پایان برسد. در آن بازی فرشاد فرجی، علی نعمتی و حسین کنعانی‌زادگان به عنوان مدافع وسط، چپ و راست دفاع سه نفره بازی کرده بودند.

با این اوصاف باید دید،‌ اوسمار ویرا در داربی ۱۰۳ چه تدبیری برای حل مشکل دفاع میانی پرسپولیس خواهد داشت و آیا این تدبیر می‌تواند کارساز شود؟

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۲۸۹
ارسال نظر