کدخبر: ۱۰۴۸۹

شاه‌محمدی: پرسپولیس برنده نمی‌شد، بیرانوند چه جوابی برای هواداران داشت؟/ دربی را می‌بریم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در دیدار پیش رو مقابل استقلال برنده خواهد شد.

شاه‌محمدی: پرسپولیس برنده نمی‌شد، بیرانوند چه جوابی برای هواداران داشت؟/ دربی را می‌بریم

به گزارش 24 آنلاین، جمشید شاه‌محمدی، درباره برد پرسپولیس برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد و نسبت به زمان مربیگری یحیی گل‌محمدی تهاجمی‌تر فوتبال بازی می‌کند. اوسمار روی بازیکنان به اندازه کافی شناخت دارد و امیدوارم که بتواند در ادامه هم این نتایج را ادامه دهد.

وی در مورد اشتباهات علیرضا بیرانوند در بازی مقابل فولاد خوزستان تأکید کرد: آیا دروازه‌بان شماره یک تیم ملی باید از این گل‌ها بخورد؟ معلوم نیست چرا بیرانوند با چنین وضعیتی مواجه شده، ولی یکی از دلایل اصلی‌اش این است که او رقیب ندارد. شاید بیرانوند چون خیلی پولدار شده، تغییرات عجیبی کرده است. واقعاً نمی‌دانم چرا از این گل‌ها می‌خورد. اگر پرسپولیس در این بازی امتیاز از دست می‌داد بیرانوند چه جوابی به هواداران می‌خواست بدهد؟ او باید تمرکزش را به دست بیاورد و بداند که پرسپولیس در موقعیت حساسی قرار دارد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار پیش روی این تیم مقابل استقلال هم گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس از لحاظ روحی و فنی در وضعیت خوبی قرار دارد و استقلال هم چنین شرایطی دارد، ولی پیش‌بینی من این است که پرسپولیس با دو گل برنده دربی خواهد شد. پرسپولیس در فاز تهاجمی شرایط خوبی دارد و می‌تواند به هر تیمی ضربه بزند. بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند به خوبی در این چند مسابقه به تیم کمک کردند و قدرت پرسپولیس افزایش پیدا کرده است.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۰۴۸۹
ارسال نظر