کدخبر: ۱۰۵۱۵

ژاوی: می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا مدعی قهرمانی باشیم

سرمربی آبی‌-اناری‌ها از نمایش شاگردانش در دیدار برابر ناپولی راضی است. او گفت بارسلونا از شانس‌های قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست.

ژاوی: می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا مدعی قهرمانی باشیم

به گزارش 24 آنلاین، بارسلونا که در دیدار رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی یک بر یک برابر ناپولی متوقف شده بود در بازی برگشت توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند تا مقتدرانه راهی دور بعد شود.

به نوشته اسپورت، ژاوی در نشست خبری بعد از بازی گفت: به این بازیکنان و تیمم به شدت افتخار می کنم. بازیکنان بارسلونا نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. ما در بسیاری از لحظات بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. من پیش از این هم گفتم که اعلام خداحافظی من باعث تغییراتی مثبتی در تیم شده و این تغییرات همچنان ادامه دارد.

او ادامه داد: بعد از ۴ سال توانستیم راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شویم و این گامی مثبت است و باید از این موفقیت لذت ببریم. انتقادهای زیادی از تیم ما شد اما امشب نشان دادیم که می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم. این بارسلونا توانایی‌های بالایی دارد و می‌تواند بهتر از این هم ظاهر شود.

ژاوی در پایان گفت: فرصت‌های خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم و می توانستیم بیشتر از این هم گل بزنیم. در نهایت مهم صعود بود که به آن رسیدیم وفکر می‌کنم شایسته صعود هم بودیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۵۱۵
ارسال نظر