کدخبر: ۱۰۵۱۶

آرتتا : نیاز به چنین لحظات جادویی داریم

سرمربی آرسنال بسیار خوشحال است که تیمش در لیگ قهرمانان اروپا طلسم شکنی کرد و راهی یک چهارم نهایی شد.

آرتتا : نیاز به چنین لحظات جادویی داریم

به گزارش 24 آنلاین، آرسنال شبی رویایی را برای هواداران خود رقم زد. توپچی ها در دیدار برابر پورتو بعد از آنکه در ۱۲۰ دقیقه با یک گل به پیروزی دست پیدا کردند موفق شدند در ضربات پنالتی برابر حریف خود پیروز شوند و راهی یک چهارم نهایی شوند.

آرسنال بعد از ۱۴ سال توانست به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند و این شیرینی پیروزی برابر پورتو را دو چندان کرد.

به نوشته BBC، میکل آرتتا در نشست خبری بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم. ۱۴ سال گذشت تا آرسنال توانست راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود و این زمان طولانی برای باشگاه بزرگی مثل آرسنال است و نشان از کار بزرگی می دهد که ما انجام دادیم. ما باید به خلق لحظات سحرآمیز و جادویی ادامه دهیم و این همان چیزی است که تیم به آن نیاز دارد.

او ادامه داد: بازیکنان ما تلاش بسیار زیادی در این بازی داشتند و واقعا انرژی زیادی را مصرف کردند. ضربات پنالتی واقعا استرس آور هستند اما ما تمرین پنالتی کرده بودیم و باید بگویم که به لطف مربی دروازه بان به پیروزی رسیدیم. بازی کردن برابر پورتو واقعا سخت است چرا که یک حریف واقعی است. آنها واقعا تیم خوبی هستند و به همین خاطر نتوانستیم فرصت های زیادی روی دروازه این تیم خلق کنیم. از هواداران آرسنال تشکر می کنم که بار دیگر به حمایت از تیم پرداختند. بدون آنها کسب پیروزی سخت است.

سرمربی اسپانیایی آرسنال در پایان  حاضر نشد که درباره دلیل درگیری با کونسیسائو توضیح دهد و گفت: از شما خبرنگاران تشکر می کنم.

سرمربی پورتو مدعی شد که آرتتا به خانواده او توهین کرده است اما سرمربی آرتتا نه چنین اتهامی را رد و نه تایید کرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۵۱۶
ارسال نظر