کدخبر: ۱۰۵۲۴

بازیکنان استقلال باید ثابت کنند تحت هر شرایطی پیروز دربی هستند

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال تیم بهتری نسبت به پرسپولیس دارد و همه انتظار پیروزی از این تیم دارند.

بازیکنان استقلال باید ثابت کنند تحت هر شرایطی پیروز دربی هستند

به گزارش 24 آنلاین، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه و از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی با قضاوت وحید کاظمی رو در روی هم قرار می‌گیرند. استقلال با ۴۲ امتیاز در صدر قرار دارد و پرسپولیس نیز با ۳۹ امتیاز در مکان دوم ایستاده است و از این رو بازی دو تیم از حساسیت دوچندانی برخوردار است.

وینفرد شفر سرمربی سابق تیم استقلال تهران درباره دربی یکصد و سوم پایتخت اظهار داشت: وقتی صحبت از دربی می‌شود، ۱۰ درصد مهارت بازیکنان و ۹۰ درصد ذهنیتی که آنها برای این بازی دارند مهم است. اگر به پرسپولیس در این فصل نگاه کنیم آنها فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشته‌اند، علاوه بر مشکلاتی که در تیم وجود داشت، مربی این تیم هم تغییر کرد و علاوه بر این گل محمدی بازیکنانی که می‌خواست جذب این تیم نشدند.

او ادامه داد: به نظرم پرسپولیس در این فصل عملکرد خوبی نداشته و با ۳ امتیاز کمتر پشت سر استقلال در جدول ایستاده و برای این بازی فشار زیادی روی بازیکنان این تیم است. اگر پرسپولیس نتواند در این بازی پیروز شود، فشار زیادی از سوی هواداران به اعضای این تیم وارد خواهد شد. در آن سوی میدان، استقلال فصل خوبی را تا به اینجا داشته است، مدیر، سرمربی و بازیکنان خوبی در این تیم حاضر هستند اما آنها شرایط سخت زیادی را تحمل کرده‌اند.

شفر افزود: بازیکنان استقلال باید ثابت کنند که تحت هر فشاری می‌توانند پیروز از زمین خارج شوند. عملکرد استقلال در این فصل به گونه‌ای بوده که همه از آنها توقع پیروزی دارند و این تیم مدعی اصلی قهرمانی به شمار می‌رود که همین موضوعات فشار را روی بازیکنان این تیم دوچندان می‌کند.

سرمربی سابق استقلال خاطر نشان کرد: به نظرم این ساده‌ترین دربی در ۱۰ سال اخیر است و پرسپولیس ضعیف‌تر از استقلال بوده و همه انتظار پیروزی از آبی‌ها در این بازی هیجان‌انگیز دارند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۰۵۲۴
ارسال نظر