کدخبر: ۱۰۶۶۱

نمره قبولی برای بازیکن مغضوب دربی ۱۰۲/ بدترینی که بهترین شد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار رفت برابر استقلال تهران عملکرد ضعیفی از خود نشان داده بود در بازی برگشت بهترین بازیکن زمین شد.

نمره قبولی برای بازیکن مغضوب دربی ۱۰۲/ بدترینی که بهترین شد

به گزارش 24 آنلاین، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در صد و سومین دربی پایتخت چهارشنبه ۲۳ اسفند به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

علی نعمتی که با حضور عبدالکریم حسن در سمت چپ خط دفاعی و در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان بار دیگر در قلب خط دفاعی به کار گرفته شده بود توانست با عملکرد خوب خود در کنار فرشاد فرجی معدود حملات استقلالی‌ها به روی دروازه پرسپولیس را خنثی کنند.

این بازیکن با اعلام سایت‌های آماری با کسب نمره ۶۷/ ۷ از ۱۰ به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

نعمتی در حالی در این بازی عنوان بهترین بازیکن را به دست آورد که مدافع پرسپولیس در دربی ۱۰۲ و با خطایی که در دقایق پایانی بازی روی آرش رضاوند مرتکب شد باعث اعلام پنالتی برای آبی‌ها شد و پرسپولیس بازی برده را با تساوی عوض کرد.

نعمتی در نیم فصل اول اغلب در سمت چپ خط دفاعی و در پستی غیرتخصصی بازی می‌کرد و با خرید عبدالکریم حسن در نیم فصل دوم این بازیکن در ادامه مسابقات می‌تواند در پست اصلی خود برای سرخ‌ها به میدان برود و این موضوع دست اوسمار را هم برای انتخاب مدافعان خود در هر بازی باز می‌کند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۰۶۶۱
ارسال نظر