کدخبر: ۱۰۶۷۰

امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

بازیکن پیشین استقلال می گوید «انتظارات هواداران بسیار بالاست و اگر استقلال حاشیه نداشته باشد می‌تواند به موفقیت برسد.»

امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

به گزارش 24 آنلاین، مهدی امیرآبادی، بازیکن پیشین استقلال درباره ارزیابی‌اش از داربی ۱۰۳ اظهار کرد: باید بگویم داربی جذابی را شاهد نبودیم و دو تیم خیلی محتاط بودند و همین باعث شد که امتیازات تقسیم شود. استقلال می‌خواست صدرنشینی را از دست ندهد و به خواسته‌اش رسید. یک بازی کسل کننده و تقریبا کم اتفاق را دیدیم.

او درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند استقلال در این بازی فقط دفاع کرد گفت: استقلال فقط یک ربع اول زیبا بازی کرد اما باید بگویم هر دو تیم در نیمه دوم افتضاح بودند و حوصله تماشاگران سر رفت. استقلال به دنبال کسب موقعیت روی ضد حملات برای رسیدن به گل بود که البته فرصت چندانی برای این کار پیدا نکرد اما در امر دفاع و حفظ نتیجه به خواسته‌اش رسید.

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه آیا این تیم شانس قهرمانی دارد یا خیر افزود: انتظارات هواداران بسیار بالاست و اگر استقلال حواشی نداشته باشد می‌تواند به موفقیت برسد. استقلال با ادامه همین روند و کسب پیروزی‌های بعدی می‌تواند بخت اول قهرمانی باقی بماند به شرطی که بتواند در بازیهای خانگی حداکثر امتیازات را جمع آوری کند.

امیرآبادی درباره اینکه نکونام اعلام کرده بود «هرکسی بگوید استقلال قهرمان می‌شود خیانت کرده است،» بیان کرد: همه دوست دارند استقلال قهرمان شود. استقلال تیم بزرگی است و هواداران انتظار دارند. شاید نکونام منظور دیگری داشته است.

او درباره بازی استقلال با هوادار در هفته آینده هم گفت: استقلال باید در این دیدار به برتری برسد تا صدرنشینی خودش را ادامه دهد. استقلال با این برد با روحیه خوبی به تعطیلات خواهد رفت و می‌تواند در فیفا دی در تمرینات نقاط ضعف خودش را پوشش دهد تا ان‌شاءالله به موفقیت و قهرمانی برسد.

بازیکن پیشین استقلال درباره دیدار تیم ملی مقابل ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ نیز گفت: در ظاهر بازی آسانی خواهد بود اما تیم ملی و بازیکنان باید مراقب باشند که غافلگیر نشوند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۶۷۰
ارسال نظر