کدخبر: ۱۰۷۷۹

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس تیم کاملی است/ نباید از قهرمانی ناامید شویم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در حال حاضر با صدر جدول، تنها ۳ امتیاز اختلاف دارد و نباید برای قهرمانی ناامید شود.

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس تیم کاملی است/ نباید از قهرمانی ناامید شویم

به گزارش 24 آنلاین، مرتضی کرمانی مقدم، بازیکن پیشین پرسپولیس در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد پرسپولیس در داربی اظهار کرد: داربی خوب و جذابی نبود. البته پرسپولیس نشان داد که برای برد آمده اما استقلال فوتبال بسته بازی کرد و تماشاگرپسند نبود. استقلال بیشتر برای مساوی آمده بود.

وی گفت: هر دو نیمه خسته کننده بود، البته پرسپولیس نیمه اول خوب بازی کرد و مالکیت توپ را در دست داشت اما استقلال سعی می‌کرد عقب‌نشینی کند تا موقعیت گل برای پرسپولیس ایجاد نشود. به هر صورت پرسپولیس نباید ناامید شود و هنوز فرصت دارد تا ۳ امتیاز عقب مانده را جبران کند.

این پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا مساوی به نفع تیم اوسمار بود، خاطرنشان کرد: پرسپولیس برای برد آمده بود که متاسفانه نتیجه مساوی شد. البته ۳ امتیاز اختلاف چیزی نیست که پرسپولیس را از قهرمانی دور کند. پرسپولیس سال گذشته نیز از کورس قهرمانی عقب بود و آرام آرام توانست خود را به صدر جدول نزدیک کند و قهرمان شود. امسال نیز من مطمئنم دوباره می‌تواند قهرمان شود.

کرمانی مقدم در پایان در پاسخ به این سوال که شانس پرسپولیس با این مساوی برای قهرمانی لیگ برتر چقدر است، گفت: زیبایی فوتبال به همین چیزهاست که قابل پیش‌بینی نیست. پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی باید کاری به سایر تیم‌ها نداشته باشد و به این فکر کند که بالاخره استقلال در یک بازی نتیجه را واگذار خواهد کرد تا ۳ امتیاز از دست رفته را جبران کند. در حال حاضر پرسپولیس تیم کاملی است و در هیچ پستی ضعف ندارد. البته در خط حمله هنوز با کمبود بازیکن مواجه است و اگر مهاجمش آسیب ببیند بازیکن جایگزین ندارد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۷۷۹
ارسال نظر