کدخبر: ۱۰۸۲۷

دستان مطمئن اوبلاک، کلید پیشروی اتلتیکومادرید

اتلتیکومادرید با تکیه بر درخشش یان اوبلاک اینتر را از لیگ قهرمانان کنار زد و حالا بیش از هر زمان دیگری به دستان امن این دروازه‌بان نیاز دارد.

دستان مطمئن اوبلاک، کلید پیشروی اتلتیکومادرید

به گزارش 24 آنلاین، یان اوبلاک که در این فصل ۵۱ گل دریافت کرده است (۳۱ گل در لیگ) می تواند در ادامه فصل جاری کلید موفقیت تیمش باشد. اتلتیکو امشب باید در دیداری حساس به دیدار بارسلونا برود. این دیدار برای تیمی که به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است اهمیت زیادی دارد.

به نوشته آس، اوبلاک در دیدار با اینتر  درخشید و این درخشش از چشم یوفا دور نماند و او به عنوان بهترین بازیکن زمین برابر اینتر انتخاب شد. یک ماه از آخرین باری که او کلین‌شیت کرده می‌گذرد و حالا اتلتیکو بیش از هر زمان دیگری به دستان مطمئن او نیاز دارد.

آخرین باری که اوبلاک توانست کلین‌شیت کند، ۱۷ فوریه برابر لاس‌پالماس بود. او در ۲۸ بازی لیگ، تنها در ۹ بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

اتلتیکو با درخشش این دروازه بان خصوصا در ضربات پنالتی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسید و باید در این مرحله به مصاف بوروسیادورتموند برود و می‌توان امیدوار بود درخشش اوبلاک ادامه پیدا کند و شاهد رسیدن اتلتیکو به نیمه‌نهایی باشیم.

آمار دروازه‌بان اسلوونیایی

این فصل شاید از نظر تعداد، بدترین فصل دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکو باشد ولی او در خیلی از گل‌های خورده تیمش تقصیری نداشته است. ۷۴.۱۹ درصد از گل های دریافتی این دروازه‌بان در داخل محوطه بوده و تنها ۲۵.۸ درصد یعنی هشت گل خورده او خارج از محوطه جریمه بوده است.

همه این آمارها قبل از دیدار با اینتر در لیگ قهرمانان بوده است. او در دیدار با اینتر در لیگ قهرمانان درخشید و قهرمان تیمش لقب گرفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۸۲۷
ارسال نظر