کدخبر: ۱۰۹۵۴

ژاوی: اخراجم عادلانه نبود ولی آن را می‌پذیرم

سرمربی بارسلونا با تاکید بر بازی عالی تیمش برابر اتلتیکومادرید عنوان کرد اخراجش برابر تیم مادریدی ناعادلانه بود.

ژاوی: اخراجم عادلانه نبود ولی آن را می‌پذیرم

به گزارش 24 آنلاین، بارسلونا در هفته بیست‌ونهم لالیگا در ورزشگاه متروپولیتانو مهمان اتلتیکومادرید بود. این جدال حساس با پیروزی قاطع و سه بر صفر شاگردان ژاوی به پایان رسید. ژوآئو فلیکس در نیمه نخست برای بارسلونا گلزنی کرد و در ادامه روبرت لواندوفسکی و لوپس دروازه روخی‌بلانکوز را باز کردند.

ژاوی بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: این کامل‌ترین بازی ممکن از سوی تیمم بود. این بازی مشابه بازی مقابل ناپولی بود. ما بارسا هستیم و تا پایان تلاش خواهیم کرد. سعی می‌کنیم پیشرفت کنیم و برای دو قهرمانی مهم در پایان فصل رقابت خواهیم کرد.

او درباره اخراجش از کنار زمین نیز افزود: من پرشور هستم و می‌خواهم تیمم برنده شود. از نظر من این اخراج، غیرضروری و ناعادلانه بود اما باید آن را بپذیرم.

با این پیروزی بارسلونا سرانجام موفق شد از ژیرونا در جدول رده‌بندی عبور کند و با ۶۴ امتیاز و دو امتیاز بیشتر نسبت به ژیرونا در جایگاه دوم بایستد. حالا شاگردان ژاوی نزدیک‌ترین تعقیب کننده مادریدی‌ها هستند و ۸ امتیاز با این تیم فاصله دارند.

اتلتیکو پس از کارت قرمز ناهوئل مولینا در وقت های تلف شده ۱۰ نفره شد و اولین باخت خانگی‌اش را در این فصل متحمل شد و با ۵۵ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

لوپس: تا پایان برای قهرمانی در لیگ می جنگیم

فرمین لوپس هافبک بارسلونا نیز درباره شانس قهرمانی تیمش در لالیگا گفت: ما تا پایان دست از تلاش نخواهیم کشید. سعی می کنیم تا جایی که می شود در بازی‌های بعدی امتیاز بگیریم و برای قهرمانی در لیگ بجنگیم. ژاوی به من گفت که با آرامش بازی کنم. فکر می کنم برابر اتلتیکو بهترین بازی ممکن را ارائه دادیم و امیدواریم تا جایی که ممکن است در بازی‌های بعد همین طور ادامه دهیم.

سیمئونه: بارسا بهتر بود

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو نیز گفت: بارسا بهتر بود. گل دوم حریف، ما را مستقیماً از بازی خارج کرد. به آنها تبریک می گویم چون بازی خوبی را ارائه کردند. چیزی برای شکایت از بازیکنانم وجود ندارد. آنها تمام تلاش‌شان را کردند. باید آرام بمانیم و برای کسب رتبه چهارم تلاش کنیم. کسب سهمیه لیگ قهرمانان پیچیده و دشوار خواهد بود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۹۵۴
ارسال نظر