کدخبر: ۱۱۳۰۲

۱۰ نکته درباره بازی تراکتور و سپاهان

بازنده دوئل تراکتور و سپاهان تقریباً باید قید قهرمانی را بزند.

۱۰ نکته درباره بازی تراکتور و سپاهان

به گزارش 24 آنلاین، ۲ تیم تراکتور و سپاهان در جریان دیدار معوقه هفته شانزدهم لیگ‌برتر از ساعت ۱۹:۳۰ فردا (چهارشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، این بازی برای هر ۲ تیم حکم مرگ و زندگی دارد و از دست دادن امتیاز، مساوی است با کنار رفتن از حلقه مدعیان. این درحالی است که استقلال و پرسپولیس به عنوان بالانشینان جدول امیدوارند دوئل تراکتور و سپاهان برنده‌ نداشته باشد.

۱۰ نکته از این مسابقه را در ادامه می‌خوانید:

۱. تراکتور با ۳۸ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد. بقای قرمزپوشان در این رتبه تنها با پیروزی امکان پذیر است و باخت در این دیدار ممکن است با از سرگیری دوباره رقابت‌ها، تراکتور را تا رده پنجم پایین بیاورد.

۲‌. سپاهان با ۳۷ امتیاز تیم چهارم جدول است. غلبه بر تراکتور، طلایی‌پوشان را به رتبه‌ سوم می‌رساند. سپاهان در صورت باخت در این بازی ممکن است یک پله سقوط کند.

۳. تراکتور در ۴ بازی اخیر لیگ‌برتری خود همواره شکست‌ناپذیر بوده است.

۴. تراکتور از ۹ بازی خانگی خود در فصل جاری لیگ‌برتر، ۲۱ امتیاز به دست آورده است.

۵. سپاهان این فصل ۹ بار دور از خانه به میدان رفته که حاصل آن ۱۶ امتیاز بوده است.

۶. سپاهان با ۴۰ گل زده بی‌رحم‌ترین خط حمله لیگ‌برتر را در اختیار دارد و از این منظر تراکتور با ۳۰ گل جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

۷. تراکتور در ۶ بازی اخیر خانگی خود در چارچوب لیگ‌برتر همواره پیروز بوده است. آخرین باخت قرمزپوشان در خانه به هفته هفتم مقابل شمس‌آذر قزوین برمی‌گردد. (۳ بر ۲)

۸. ابراهیما توره با ۴ گل بهترین گلزن تقابل تراکتور و سپاهان است و پس از او عماد محمدی، رضا اسدی، سجاد شهباززاده و مهدی شریفی هر کدام با ۳ گل قرار دارند.

۹. برد یک بر صفر (۶ بار) پرتکرار ترین نتیجه رویارویی‌های لیگ‌برتری ۲ تیم بوده و پیروزی ۴ بر یک تراکتور و ۴ بر ۲ سپاهان بهترین بردهای ۲ تیم مقابل هم بوده‌اند.

۱۰. رضا اسدی، کاوه رضایی، هادی محمدی، شجاع خلیل‌زاده، فرشاد احمدزاده و رضا شکاری، بازیکنانی هستند که سابقه بازی برای هر ۲ تیم را در کارنامه دارند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۱۳۰۲
ارسال نظر