کدخبر: ۱۱۵۷۹

رویای گوندوغان در لیگ قهرمانان اروپا

هافبک آلمانی بارسلونا ابراز امیدواری کرد تیمش به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد و در دیدار نهایی با منچسترسیتی روبه‌رو شود.

رویای گوندوغان در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش 24 آنلاین، بارسلونا پس از چهار سال به دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده است و در این مرحله باید به مصاف تیم آماده و پرستاره پاری‌سن‌ژرمن برود. هواداران بارسلونا امید زیادی دارند با توجه به عملکرد ضعیف تیمشان در لالیگا، در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

به نوشته اسپورت، ایلکای گوندوغان که یکی از بازیکنان تاثیرگذار بارسلونا در فصل نخست حضورش در این تیم بوده است، گفت: دوست دارم در فینال برابر منچسترسیتی بازی کنیم. البته مهم فینالیست‌شدن بارسلونا است و حریف مهم نیست اما اگر قرار باشد تیمی را انتخاب کنم، آن تیم منچسترسیتی خواهد بود.

او ادامه داد: سیتی تیم بسیار خوبی دارد و فصل قبل هم که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند. در لیگ قهرمانان اروپا رقابت با هر تیمی سخت است و برای پیروزشدن باید تلاش زیادی داشت.

منچسترسیتی در دور یک‌چهارم نهایی به قرعه سخت رئال مادرید خورده است. این تیم فصل قبل هم با رئال بازی کرد و توانست در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر این تیم به پیروزی برسد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۱۵۷۹
ارسال نظر