کدخبر: ۱۱۵۸۰

آلوس سکوتش را شکست

مدافع برزیلی سابق بارسلونا پس از خروج موقت از زندان سکوتش را شکست و به وضعیت خود واکنش نشان داد.

آلوس سکوتش را شکست

به گزارش 24 آنلاین، دنی آلوس سخت‌ترین روزهای عمرش را تجربه می‌کند و زندگی‌اش به خاطر رفتار زشتی که از خود نشان داد به کلی تحت تاثیر قرار گرفته است. مدافع سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل به جرم تجاوز به چهار سال و نیم زندان محکوم شده است.

دادگاه بارسلونا تصمیم گرفت این بازیکن سرشناس را با قرار وثیقه یک میلیون یورویی به طور موقت آزاد کند؛ به شرط آن که هر هفته در دادگاه حاضر شود.

به نوشته EL Periodico، دنی آلوس بعد از خروج موقت از زندان در نخستین اظهار نظر رسانه‌ای گفت: باید هر جمعه در دادگاه حاضر شوم. این چیزی است که باید انجام دهم و کار دیگری غیر از این ندارم. اکنون بازی‌ای که باید انجام دهم، در دادگاه خواهد بود.

او ادامه داد: نمی‌دانم این روند دادگاهی چقدر طول خواهد کشید. با این حال اطمینان دارم که نجات پیدا خواهم کرد. هر کجا که باشم زندگی خواهم کرد. من با هر شرایطی خودم را سازگار می‌کنم؛ چرا که مکان شخص را نمی‌سازد بلکه این شخص است که مکان را می‌سازد.

پاسپورت اسپانیایی و برزیلی این بازیکن هم گرفته خواهد شد و او در دوران آزادی مشروط نمی‌تواند اسپانیا را ترک کند.

مدافع پیشین بارسلونا با ۴۳ عنوان قهرمانی در سطح ملی و باشگاهی، یکی از پرافتخارترین بازیکنان جهان نیز محسوب می‌شود. آلوس ۱۲۶ بازی ملی در کارنامه دارد. او تا سال ۲۰۲۲ با باشگاه بارسلونا قرارداد داشت و به تازگی با باشگاه مکزیکی پوماس قرارداد بسته بود و این باشگاه مکزیکی نیز قراردادش را فسخ کرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۱۵۸۰
ارسال نظر