کدخبر: ۱۱۵۸۲

آخرین وضعیت پرداخت بدهی‌های مالی مس رفسنجان/ ترسی از استقلال نداریم

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره زمان پرداخت بدهی‌های مالی این باشگاه سخن گفت و از آمادگی کامل تیمش برای مصاف با استقلال صحبت کرد.

آخرین وضعیت پرداخت بدهی‌های مالی مس رفسنجان/ ترسی از استقلال نداریم

به گزارش 24 آنلاین، حسین پورمحمدی درباره آخرین وضعیت بدهی‌های مالی مس رفسنجان، اظهار کرد: ان‌شاءالله بدهی‌های باشگاه مس رفسنجان پرداخت خواهد شد و امیدواریم پس از دو سال مشکلات مالی باشگاه حل شود.

وی درباره زمان پرداخت این بدهی‌ها و واریز پول به باشگاه گفت: امیدواریم تا دو ماه آینده با پرداخت بدهی ها به مرور گرفتاری‌های مالی باشگاه حل و فصل شود.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان توضیح داد: با مصوباتی که کمیته ورزش شرکت مس داشته و نظر مساعد دکتر خرمی‌شاد، مدیرعامل شرکت مقرر شده بدهی‌های انباشته باشگاه از دو فصل قبل که به عملکرد تیم‌های ورزشی ضربه زده است، پرداخت شود و از فصل بعد شاهد آشفتگی در وضعیت مالی تیم‌های باشگاه نباشیم.

پورمحمدی در ادامه درباره تقابل با استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و در تعطیلات دو بازی تدارکاتی را که یکی از آن‌ها برابر پرسپولیس بود، برگزار کرده و در مجموع از نظر روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و آماده رویارویی با استقلال است.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره شکست آبی‌پوشان پایتخت برابر مس در جام حذفی نیز گفت: هر مسابقه شرایط خاص خود را دارد اما استقلال آقای نکونام سخت‌ترین شکست خود در فصل فعلی را برابر مس رفسنجان تجربه کرده است. به هر حال بازی دشواری برای هر دو تیم است. استقلال می‌خواهد در کورس قهرمانی باقی بماند و از سویی انتقام شکست در جام حذفی را بگیرد و از سوی دیگر تیم ما هم ترسی از تقابل برابر صدرنشین لیگ ندارد و کاملاً آماده است و می‌خواهد روند رو به رشد خود را حفظ کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۱۵۸۲
ارسال نظر