کدخبر: ۱۱۶۵۵

تیم ملی والیبال ساحلی ایران به نیمه‌نهایی صعود کرد

تیم ملی والیبال ساحلی ایران با شکست حریف خود در مرحله یک چهارم نهایی تور آسیایی نووالی به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران به نیمه‌نهایی صعود کرد

به گزارش 24 آنلاین، مرحله دوم حذفی تور آزاد ساحلی آسیا امروز (شنبه ۱۸ فروردین) با چهار دیدار در کشور فیلیپین پیگیری شد. تیم ملی والیبال ساحلی ایران با شکست حریف خود به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر این رقابت‌ها صعود کرد. در این مرحله ایران یک (عباس پورعسگری / علیرضا آقاجانی) با شکست دو بر صفر استرالیا یک (پائول برنات / جک پیارسِ) به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۷ حریف قدرتمند خود را شکست دادند به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یافتند.

تیم ملی والیبال ساحلی یک ایران مرحله مقدماتی را با دو برد و چهار امتیاز و صدرنشینی در گروه ششم مسابقات به پایان رساند و در مرحله یک هشتم نهایی نیز موفق به شکست هنگ کنگ (پویلان ونگ / چیوکیئن لاو) با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۵ شد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران دو (عبدالحامد میرزاعلی / ابوالحسن خاکی زاده) نیز در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تایلند دو (سورین جونگ کالانگ / دون وینیت) رفت و دو بر یک مغلوب این تیم شد.

میرزاعلی و خاکی‌زاده در ست دوم ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند اما در ست نخست و سوم این مسابقه ۲۱ بر ۱۸ ۱۵ بر ۱۲ نتیجه را به حریف واگذار کردند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

این تیم ایران نیز در مرحله مقدماتی با دو برد و چهار امتیاز صدرنشین گروه هفتم شد و در مرحله نخست حذفی موفق به شکست فیلیپین دو (آلناکران آبدیلان / یوسف پارِجا آندر) شد و به جمع هشت تیم برتر راه یافت.

مرحله نیمه‌نهایی و دیدارهای رده‌بندی و فینال این رقابت‌ها فردا (یکشنبه ۱۹ فروردین) برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ساحلی یک ایران ایران در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تایلند دو می‌رود.

رحمان رئوفی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و غلامرضا بحریه (سرپرست) ملی‌پوشان کشورمان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند. همچنین امیر حسین صادقی به عنوان داور در تور والیبال ساحلی آزاد نووالی فیلیپین قضاوت می‌کند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۱۶۵۵
ارسال نظر