کدخبر: ۱۲۳۱۷

ورود اسپانسرها به اسنوکر پس از حرفه‌ای شدن وفایی و سرخوش

سرمربی تیم ملی اسنوکر گفت: از زمانی که سرخوش و وفایی در اسنوکر حرفه‌ای‌های جهان قرار گرفته‌اند اسپانسرها به این رشته ورود و سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده‌اند.

ورود اسپانسرها به اسنوکر پس از حرفه‌ای شدن وفایی و سرخوش

به گزارش 24 آنلاین، کامران شهلایی اظهار کرد: در حال حاضر امیر سرخوش و حسین وفایی دو ورزشکار اسنوکر کشورمان هستند که در این رشته به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند. وفایی مدت یکسال است که روند حرفه‌ای را در اسنوکر طی می‌کند و سرخوش به تازگی در انجمن حرفه‌ای های جهان قرار گرفته و در آکادمی بزرگ انگلیس روند پیشرفت را سپری می‌کند.

وی افزود: پیش از این اسنوکر در کشور مطرح نبود و جایگاهی در جهان نداشتیم حتی هیچ اسپانسری حاضر به سرمایه‌گذاری در این رشته نبود اما از زمانی که حسین وفایی این رشته را در جهان مطرح کرد این رشته از حالت آماتوری خارج شده و اکنون جنبه بین‌المللی پیدا کرده است. به طوری که اکنون اسپانسرهای خوبی در حال سرمایه‌گذاری در این رشته هستند.

سرمربی تیم ملی اسنوکر با اشاره به حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از این رشته و اعزام ورزشکاران اسنوکر و پاکت بیلیارد به مسابقات ایندورگیمز، تصریح کرد: رقابت‌های داخل سالن آسیا آبان در تایلند برگزار می‌شود و قرار است با حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ما نیز در دو رشته اسنوکر و پاکت بیلیارد در دو بخش زنان و مردان شرکت کنیم.

شهلایی گفت: اسنوکر پیش از این مظلوم واقع شده بود اما از زمانی که سرخوش و وفایی حرفه‌ای شده‌اند این رشته جایگاه خود را نه تنها در کشور بلکه در جهان نیز پیدا کرده و پشتوانه‌های خوبی در این رشته شناسایی شده‌اند.

وی در پایان افزود: امیدوارم در آینده با حمایت های خوب وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بتوانیم تعداد ورزشکاران حرفه‌ای خود را نه تنها در اسنوکر بلکه در پاکت بیلیارد نیز افزایش دهیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۳۱۷
ارسال نظر