کدخبر: ۱۲۷۰۸

عربشاهی: شرایط روحی-روانی پرسپولیس خوب است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم اکنون با حضور اوسمار از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و بدون استرس بازی‌های خود را دنبال می‌کند. مهم‌ترین اصل برای یک تیم نداشتن حاشیه و شرایط روحی و روانی خوب است که پرسپولیس اکنون در چنین شرایطی به سر می‌برد.

عربشاهی: شرایط روحی-روانی پرسپولیس خوب است

به گزارش 24 آنلاین، ضیا عربشاهی، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازیکنان پرسپولیس با ریکاوری خوبی که بعد از بازی‌های جام ملت‌های آسیا داشتند و با تمرینات خوب اوسمار شرایط ایده‌آل خود را از نظر روحی و روانی پیدا کرد. بازیکنان طی چند هفته اخیر با بازی‌های خوبی که به نمایش گذاشتند امید به تکرار قهرمانی پرسپولیس هست.

این پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: صنعت نفت آبادان تیم دست و پا بسته‌ای نیست و از همان ابتدای بازی به ضد حمله‌ها رو آورده بود. پرسپولیس برابر صنعت نفت خوب و ایده‌آل بازی کرد و توانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند. امیدوارم در ۶ هفته که تا پایان بازی‌های لیگ باقی مانده پرسپولیس بتواند با صدرنشینی قهرمانی خود را تکرار کند.

عربشاهی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم دارای ضعف خاصی است یا خیر؟ افزود: تیم در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و ضعف خاصی ندارد. به خصوص آل‌کثیر به عنوان یک مهاجم با فضاسازی که انجام می‌دهد شرایط خوبی را برای موفقیت پرسپولیس ایجاد کرده در حال حاضر تیم وضعیت خوبی دارد و روند موفقیت آن رو به رشد است.

وی با اشاره به «اتحاد، همبستگی و انسجام تیمی پرسپولیس،» تاکید کرد: جا دارد از دروازه‌بان جوان پرسپولیس تشکر کنم که نشان داد اگر به بازیکنان جوان اعتماد کنیم جواب این اعتماد را به خوبی خواهیم گرفت. به طوری که طی چند هفته‌ای که به جای بیرانوند درون دروازه قرار گرفته نشان داد که بازیکن باانگیزه و با روحیه‌ای است و در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

این پیشکسوت پرسپولیس اظهار کرد: تیم اکنون با حضور اوسمار از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و بدون استرس بازی‌های خود را دنبال می‌کند. مهم‌ترین اصل برای یک تیم نداشتن حاشیه و شرایط روحی و روانی خوب است که پرسپولیس اکنون در چنین شرایطی به سر می‌برد. همدلی و انسجامی که بین بازیکنان پرسپولیس وجود دارد سبب شده تمام بازیکنان بدون استرس و با انرژی بالا به دنبال موفقیت‌های بعدی باشند.

عربشاهی گفت: بازیکنان پرسپولیس اکنون از هر نظر عالی هستند و به معنای واقعی فوتبال بازی می‌کنند و اگر همین شرایط را ادامه دهند دوباره می‌تواند قهرمانی را تکرار کند.

وی در پایان افزود: رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی استقلال است، سپاهان در نیم فصل اول قبل از رفتن ساکت تیم بسیار خوبی بود اما الان شرایط روحی و روانی خوبی ندارد هر چند از نظر مهره‌ای یک سر و گردن از سایر تیم‌ها بالاست اما چون دیگر انگیزه‌ای برای قهرمانی ندارد از نظر روحی و روانی افت کرده و همین امر سبب شده تا طی چند هفته اخیر نتایج ضعیفی را کسب کند. در مجموع معتقدم پرسپولیس با همین اتجاد و همبستگی که دارد قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ برتر است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۷۰۸
ارسال نظر