کدخبر: ۱۲۷۱۰

فریبا: یک امتیاز اختلاف حاشیه امنی برای قهرمانی نیست

پیشکسوت استقلال می‌گوید: استقلال و پرسپولیس با یک اختلاف امتیاز برای قهرمانی رقابت می‌کنند و یک امتیاز اختلاف، حاشیه امنی نیست.

فریبا: یک امتیاز اختلاف حاشیه امنی برای قهرمانی نیست

به گزارش 24 آنلاین، بهتاش فریبا، در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال برابر شمس آذر در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: استقلال بازی بسیار خوبی را به لحاظ فنی برابر شمس آذر به نمایش گذاشت و از نظر سرعت بازی، درگیری و کارهای تاکتیکی هر دو شرایط یکسانی داشتند. البته تا دقیقه ۸۰ بازی همه چیز روی روال بود و استقلال توانست ۳ گل وارد دروازه حریف کند و حتی یک موقعیت گل را نیز استقلال از دست داد اما بعد از آن چون بازیکنان استقلال فکر می‌کردند بازی تمام شده یک لحظه تمرکز خود را از دست دادند و تیم شمس آذر توانست از موقعیت به خوبی استفاده کند و ۲ گل پشت سر هم به استقلال بزند.

وی گفت: استقلال فرصت از دست دادن امتیاز را ندارد و در هفته‌های پایانی باید حواسش را بیشتر از این جمع کند تا با تمرکز بالا بازی‌ها را پیش ببرد تا امتیاز از دست ندهد.

فریبا با اشاره به بازی خوب شمس آذر برابر استقلال، تصریح کرد: تیم شمس آذر که اکثر بازیکنان آن جوان هستند بازی بسیار خوب و باانگیزه‌ای را برابر استقلال به نمایش گذاشت و از موقعیت‌های به دست آمده به خوبی استفاده کرد. بازیکنان شمس آذر ثابت کردند که شایستگی قرار گرفتن در جایگاه بالاتر را دارند.

وی با بیان اینکه فوتبال مسابقه اتفاقات است، افزود: هیچ چیزی در فوتبال تا ثانیه‌های آخر قابل پیش بینی نیست و باید تیم‌ها تا ثانیه آخر برای کسب ۳ امتیاز رقابت کنند. در همین ثانیه‌هاست که نتایج تغییر و جایگاه‌ها عوض می‌شود. بنابراین استقلال باید در بازی‌های آینده برای حفظ صدرنشینی و کسب عنوان قهرمانی با تمرکز بالا و حواس بیشتری بازی‌های خود را پیش ببرد تا صدرنشینی را به راحتی از دست ندهد.

این پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که شانس قهرمانی کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟ تصریح کرد: استقلال و پرسپولیس یک امتیاز فاصله دارند که حاشیه امنی نیست و باید استقلال بازی‌های آینده خود را به شکلی پیش ببرد که قهرمانی را از دست ندهد. روی کاغذ بازی‌های ما امتیازآورتر از پرسپولیس است و شانس قهرمانی استقلال بیشتر است.

وی همچنین در ارزیابی از پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس تیم خوب، سازمان یافته و باسابقه‌ای است و بازیکنانی که در نیم فصل دوم جذب کرد به موفقیت این تیم کمک زیادی کردند.

پیشکسوت استقلال در پایان در ارزیابی از عملکرد سایر تیم‌ها به ویژه تراکتور و سپاهان اظهار کرد: تراکتور و سپاهان شروع خوبی داشتند اما در نیم فصل دوم دچار افت شدند. به ویژه تراکتور در بازی با نساجی مازندران عملکرد بسیار ضعیفی داشت و به تیمی باخت که ۷ بازیکن اصلی خود را نداشت و بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۷۱۰
ارسال نظر