کدخبر: ۱۲۹۰۰

سرمربی میلان: شکست دردناکی بود

سرمربی میلان شکست در داربی را تلخ و دردآور دانست و به احتمال اخراجش از روسونری واکنش نشان داد.

سرمربی میلان: شکست دردناکی بود

به گزارش 24 آنلاین، در حساس‌ترین‌بازی هفته سی‌وسوم سری A دو تیم اینتر و میلان در داربی دلامادونینا به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با پیروزی دو بر یک اینتر به پایان رسید تا نرآتزوری پنج هفته پیش از پایان لیگ قهرمان شود.

به نقل از مدیاست، استفانو پیولی، سرمربی میلان، در نشست خبری بعد از بازی گفت: تلاش کردیم تا روحیه و انگیزه بازیکنان را برای این بازی بالا ببریم. شکست تلخ و دردآوری بود. می‌خواستیم در این بازی به پیروزی برسیم اما متاسفانه نتیجه دیگری رقم خورد. به نظرم شایستگی تساوی در این بازی را داشتیم . مثل داربی‌های قبل متاسفانه بدشانس بودیم.

او ادامه داد: اینتر یک فصل استثنایی را تجربه کرد. آنها تنها در یک بازی شکست خوردند. آنها در ۳-۴ سال اخیر همواره تیم قدرتمندی بوده‌اند. ما هم تیم خوبی هستیم اما در چند دیدار به‌راحتی امتیاز از دست دادیم و این باعث شد تا فاصله با صدرنشین زیاد شود. وقتی اینتر تا این اندازه از رقیبانش فاصله می‌گیرد، نشان می‌دهد آنها چه تیم باکیفیت و خوبی‌اند. همه ما باید سطحمان را بالا ببریم تا بتوانیم رقابت کنیم.

پیولی درباره احتمال اخراجش از میلان در پایان فصل گفت: چیزی نمی‌دانم. به اینراگی نگاه کنید! او ۱۴ ماه قبل چنین شرایطی داشت اما اکنون با تیم قهرمان شد. من از حضور در میلان خوشحالم و فکر می‌کنم این تیم می‌تواند بهتر شود. بعدا در پایان فصل درباره ماندن یا جداشدن تصمیم گرفته خواهد شد. فعلا چیزی نمی‌دانم. فعلا باید در بازی‌های بعدی به پیروزی برسیم تا فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۹۰۰
ارسال نظر