کدخبر: ۱۳۳۶۰

سرمربی پرسپولیس به مدافعان هشدار داد

دریافت چهار گل از پرسپولیس در دیدار جام حذفی با هشدار سرمربی این تیم همراه شده است.

سرمربی پرسپولیس به مدافعان هشدار داد

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی ۴ - ۴ مقابل آلومینیوم اراک در جام حذفی تن به شکست در ضیافت پنالتی داد تا از صعود به دور بعدی این رقابت‌ها باز مانده و یکی از جام‌های فصل جاری فوتبال کشور را از دست بدهد.

با این حال پرسپولیس تمرینات خود را برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر همچنان ادامه می‌دهد تا تلاش خود را برای عبور از استقلال و کسب عنوان قهرمانی در بیست و سومین دوره لیگ برتر انجام دهد.

این تیم چهارشنبه هفته جاری میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی خواهد بود تا یکی از رقیبان سرسخت و سنتی خود را از پیش رو بردارد. اوسمار ویه را که می‌خواهد روحیه این تیم را پس از بازی حذفی به حالت ایده آل خود برگرداند از بازیکنانش خواسته تا فقط ذهن خود را معطوف به بازی پیش رو کنند اما اشتباه‌هایی که در جریان بازی با آلومینیوم داشته و منجر به دریافت چهارگل شده را از یاد نبرند.

سرمربی پرسپولیس از آنها خواسته تا فقط در زمین مسابقه به بازی فکر کنند و قبل از سوت پایان مسابقه به بازی‌های بعدی فکر نکنند.

ویه را که نسبت به تصمیم‌های خود در تعویض زودهنگام بازیکنان اصلی نیز پشیمان است به شاگردانش اطمینان داده است در صورت ارائه بازی مد نظرش می‌توانند سپاهان را از پیش رو برداشته و منتظر لغزش استقلال در هفته‌های پایانبی لیگ برتر باشند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۳۳۶۰
ارسال نظر