کدخبر: ۱۳۴۲۹

راز درخشش لواندوفسکی چیست؟

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ از راز درخشش خود در دیدار برابر والنسیا سخن به میان آورد و نمایش تیم را در این بازی ستود.

راز درخشش لواندوفسکی چیست؟

به گزارش 24 آنلاین، بارسلونا در آخرین بازی از هفته سی و سوم رقابت‌های لالیگا توانست با نتیجه ۴ بر ۲ والنسیا را شکست دهد.

ستاره  این بازی روبرت لواندوفسکی بود که توانست سه گل به ثمر رساند تا زمینه‌ساز پیروزی تیمش باشد.

به نوشته آس، ستاره لهستانی بارسلونا بعد از بازی گفت: این پیروزی به راحتی به دست نیامد. در نیمه نخست زیاد فضا به ما ندادند اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم. نکته بسیار مهم این که ما بارسلونا هستیم و اگر در یک بازی دو گل دریافت کنیم این توانایی را داریم که ۳-۴ گل به ثمر برسانیم و به بازی برگردیم.

او ادامه داد: وقتی گل می‌زنیم همه چیز آسان می‌شود. می‌دانستیم که برای پیروز شدن در این بازی باید صبور بود. برای خلق موقعیت و گلزنی نیاز به پاسکاری زیاد نداشتیم و به چند پاس خود را در موقعیت گلزنی قرار دادیم. وقتی تیم خوب بازی می‌کند و موقعیت برایم خلق شود من هم می‌توانم بدرخشم و گل بزنم. بنابرین برای خوب بودن یک مهاجم باید همه تیم خوب باشند و این باعث می‌شود تا کار من هم راحت شود.

لواندوفسکی در پایان گفت: همه در دیدار برابر والنسیا بودیم و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم. من در فصل جاری تنها ۱۶ گل به ثمر رسانده‌ام اما می‌توانم این آمار را بهتر کنم. وقتی فرصت گلزنی پیش آید من هم می‌توانم خوب باشم و گل بزنم. مهم این است که در این بازی توانستیم به پیروزی برسیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۴۲۹
ارسال نظر