کدخبر: ۱۳۶۴۸

چرا رونالدو محبوب شده است؟

ستاره پرتغالی النصر نشان داد که چرا همواره میان هم‌تیمی‌هایش جایگاه خاصی دارد.

چرا رونالدو محبوب شده است؟

به گزارش 24 آنلاین، النصر در نیمه نهایی جام حذفی عربستان به مصاف الخلیج رفت و این بازی توانست با درخشش کریستیانو رونالدو با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند و حریف الهلال در فینال شود. رونالدو در این بازی دو گل به ثمر رساند تا بیشترین نقش را در پیروزی تیمش داشته باشد.

کریستیانو رونالدو در این بازی رفتار جالب و جوانمردانه ای هم از خود نشان داد که بازتاب زیادی داشت. این بازیکن پرتغالی پنالتی زن نخست النصر است با این حال اجازه داد تا سادیو مانه پشت توپ قرار گیرد.

مانه روزهای سختی را در النصر تجربه می کند و نتوانسته آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذارد و به همین خاطر کریستیانو رونالدو برای خارج‌کردن این بازیکن سرشناس از بحران به او پیشنهاد داد تا ضربه پنالتی را بزند و مانه هم پنالتی را تبدیل به گل کرد.

این رفتار رونالدو در رسانه ها بازتاب داشت. سعودی اسپورت نوشت: رونالدو با این رفتارش نشان داد که چرا در بین بازیکنان جایگاه خاصی دارد. او هوای هم‌تیمی‌هایش را دارد. رونالدو در یک حرکت تاریخی به جای اینکه خودش ضربه پنالتی را بزند اجازه داد تا مانه پشت آن قرار گیرد.

روزنامه دیلی میل در واکنش به حرکت کریستیانو رونالدو نوشت: رونالدو رفتار جالبی داشت و اجازه داد که سادیو مانه ضربه پنالتی را بزند. این رفتارش نشان داد که او خودخواه نیست.

روزنامه اسپورت هم در واکنش به این رفتار رونالدو نوشت: مانه ضربه پنالتی را بعد از آنکه کریستیانو رونالدو به او اجازه داد تبدیل به گل کرد. رونالدو بعد از گلزنی مانه او را تشویق کرد و به این بازیکن روحیه داد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۶۴۸
ارسال نظر