کدخبر: ۱۳۹۱۷

تن‌هاخ: من هنوز خودم را گزینه‌ای مناسب برای هدایت یونایتد می‌دانم!

سرمربی منچستر یونایتد با وجود شکست سنگین برابر کریستال پالاس و نتایج ناامید کننده در فصل جاری همچنان خود را گزینه‌ای مناسب برای هدایت شیاطین سرخ می‌داند.

تن‌هاخ: من هنوز خودم را گزینه‌ای مناسب برای هدایت یونایتد می‌دانم!

به گزارش 24 آنلاین، منچستر یونایتد در هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مهمان کریستال پالاس بود و یک شکست سنگین دیگر را تجربه کرد. شیاطین سرخ در این بازی خارج از خانه با نتیجه ۴ بر صفر شکست خوردند.

به نوشته BBC، اریک تن هاخ در نشست خبری بعد از بازی گفت: تا زمانی که منچستر یونایتد هستیم باید بهترین نمایش را داشته باشیم. بازیکنان باید بهتر از این ظاهر شوند و تلاش بیشتری از خود نشان دهند. ما مستحق این شکست بودیم چرا که نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم.

تن هاخ درباره نمایش ناامید کننده کاسیمیرو گفت: نباید تنها روی عملکرد یک بازیکن تمرکز کنیم. باید عملکرد همه تیم را در نظر بگیریم. این درست نیست که تنها از یک بازیکن انتقاد کنیم. کل تیم خوب نبودند و به همین خاطر چنین شکستی را تجربه کردیم. احساس ناراحتی و ناامیدی زیادی داریم. این اصلا بازی‌ای نیست که انتظارش را داریم. به رقابت و تلاش خود ادامه می‌دهیم.

تن هاخ درباره این سوال که آیا همچنان خود را گزینه‌ای مناسب برای هدایت یونایتد می‌داند؟ گفت: بله! طبیعتا. من همیشه خودم را مدیون هواداران یونایتد می‌دانم. آنها همواره در کنار ما بوده‌اند. تماشاگران به خوبی می دانند که تیم همواره مشکلات زیادی داشته و به همین خاطر باید در کنار هم بود و این مشکلات را پشت سر گذاشت. 

این سرمربی هلندی درباره آینده خود گفت: من اصلا به آینده‌ام فکر نمی کنم. وظیفه من این است که تیم را به بهترین شکل آماده رقابت کنم. ما مشکلات زیادی داریم اما تمرکز من تنها روی بهتر کردن تیم است. تنها به بهتر شدن تیمم فکر می کنم و اصلا به آینده خود با یونایتد فکر نمی‌کنم.

منچستر یونایتد با شکست سنگینی که در این بازی تجربه کرد با ۵۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به چلسی در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۹۱۷
ارسال نظر