کدخبر: ۱۴۱۸۲

پرسپولیس در انتظار ورود ناظر مالی بانکی است

باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر ورود فرد مورد نظر سهامدار کلان سرخپوشان در عرصه مالی است.

پرسپولیس در انتظار ورود ناظر مالی بانکی است

به گزارش 24 آنلاین، با گذشت حدود دو هفته از واگذاری عمده سهام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال هنوز اتفاق قابل توجهی در سرخابی‌های پایتخت برای سامان دادن به اوضاع باشگاه‌های پرطرفدار پایتخت رخ نداده است.

پرسپولیس که همچنان با مدیرعاملی رضا درویش به کار خود ادامه می‌دهد قراراست با همین فرمان نیز لیگ بیست و سوم را به پایان برساند اما احمدی مدیرعامل یکی از بانک‌های دارای امتیاز در ناین باشگاه عنوان کرده بود ناظر مالی به عنوان عضوی جدید در هیأت مدیره باشگاه به سرخ‌ها اضافه خواهد شد تا امور جاری را همراه با درویش مورد بررسی قرار دهد.

با این حال همچنان خبری از ورود عضو جدید در هیأت مدیره و ساختمان باشگاه پرسپولیس نیست تا درویش نیز برای تأیید برخی از قراردادهای مربوط به فصل آینده دست نگه داشته و منتظر ورود ناظر مالی باشد.

کنسرسیوم بانکی که ۸۵ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کرده است هنوز هیچ گونه برنامه شفاف و روشنی برای باشگاه‌داری خود اعلام نکرده است و تنها به برگزاری دو تا سه جلسه با درویش برای امور فصل جاری داشته است.

این در حالی است که سرخپوشان نه تنها با مشکلات جدی مالی روبرو هستند بلکه نیازهای اساسی در زمینه‌های مختلف همچون پیگیری آخرین وضعیت حقوقی ساختمان باشگاه، سند ورزشگاه شهید کاظمی، نگهداری از ورزشگاه درفشی فر و… دارند که هنوز خبری از تصمیم‌گیری درباره آنها مطرح نشده است.

همچنین مالکان باشگاه پرسپولیس باید نسبت به امور جاری باشگاه و حل موارد مرتبط با نقل و انتقالات تابستان پیش روی سرخ‌ها در زمینه عقد و تمدید قرارداد با بازیکنان و مربیان نیز تصمیم گیریک نند که هنوز شکل دی به خود نگرفته است.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۴۱۸۲
ارسال نظر