کدخبر: ۱۴۴۶۸

صدرنشینی استقلال در رسانه‌های ازبکستانی بازتاب شد

پس از پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران برابر فولاد و بازگشت آبی ها به صدر جدول، رسانه های ازبکستانی پیروزی استقلال را بازتاب دادند.

صدرنشینی استقلال در رسانه‌های ازبکستانی بازتاب شد

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته دوشنبه ۲۴ اردیبهشت در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان بود که آبی پوشان موفق شدند با تک گل ایمان سلیمی میهمان خود را شکست دهند. استقلال با این این پیروزی ۶۰ امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت تا کورس قهرمانی بین دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس در هفته‌های پایانی لیگ برتر حساس‌تر شود.

«جلال الدین ماشاریپوف» وینگر ازبکستانی استقلال در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه ۵۸ با کرنری که از بازیکن فولاد گرفت، زمینه ساز گل پیروزی بخش تیمش شد. ماشاریپوف در وقت‌های اضافه نیمه دوم جای خود را به جعفر سلمانی داد.

در همین حال دو رسانه «sports» و «championat» به خبر پیروزی استقلال و بازگشت این تیم به صدر جدول پرداختند.

سایت «championat» در این باره نوشت: استقلال با این پیروزی خود را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر آماده کرد. جلال الدین ماشاریپوف از ابتدا در ترکیب استقلال حضور داشت و ایمان سلیمی در دقیقه ۵۸ روی ضربه کرنر تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

سایت «sports» در مطلب خود آورده است: استقلال در حضور ۹۰ دقیقه‌ای ماشاریپوف موفق شد تیم فولاد را شکست دهد و به صدر جدول برسد. استقلال و پرسپولیس که دو بازیکن ازبکستانی (جلال الدین ماشاریپوف و اوستون ارونوف) را در اختیار دارند برای قهرمانی در این فصل لیگ ایران در رقابت هستند.

بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه‌های ازبکستان

بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه‌های ازبکستان

 

منبع: مهر
کدخبر: ۱۴۴۶۸
ارسال نظر