کدخبر: ۱۴۵۱۷

زمان پنجره نقل و انتقالات فصل بعدی لیگ برتر اعلام شد

زمان نقل و انتقالات فصل ۰۴-۱۴۰۳ فوتبال ایران اعلام شد.

زمان پنجره نقل و انتقالات فصل بعدی لیگ برتر اعلام شد

به گزارش 24 آنلاین، بر اساس جدول زمانبندی سازمان لیگ، پنجره تابستانی فوتبال ایران از روز ۷ تیر ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۸ شهریور ماه ادامه خواهد داشت تا لیگ برتر چیزی نزدیک به سه ماه نقل و انتقالات را تجربه کند که فرصتی بسیار خوب برای بازیکنان و مربیان خواهد بود تا جابجایی موردنظر خود را داشته باشند.

برای پنجره زمستانی هم نقل و انتقالات از روز ۱۲ دی آغاز می‌شود و تا ۸ بهمن ادامه خواهد داشت تا به صورت حدودی بازه مربوط به نیم فصل لیگ بیست و چهارم هم دست اهالی فوتبال برسد.

همچنین برای لیگ دسته اول و دوم نیز همین بازه سه ماه در تابستان و یک ماه در زمستان در نظر گرفته شده، اما برای لیگ برتر بانوان، پنجره تابستانی یک ماه و نیم خواهد بود و از روز اول شهریور آغاز خواهد شد.

بر این اساس فوتبال ایران خود را آماده ۹۳ روز حساس و جنجالی در تابستان خواهد کرد که با داغ‌ترین اخبار و شایعات و البته انتقال‌های رسمی همراه می‌شود. لیگ بیست و سوم روز ۱۱ خرداد به پایان می‌رسد و به عبارتی دوره تعطیلی فوتبال باشگاهی در ایران همین بازه خواهد بود که البته در همین مقطع کوتاه نیز باید منتظر مذاکرات مخفیانه تیم‌ها و بازیکنان نیز ماند.

برای فصل جدید تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور به عنوان مدعیان قهرمانی، هنوز تکلیف نیمکت خود را مشخص نکرده‌اند و اگرچه گمانه زنی در این مورد وجود دارد، اما فعلا به صورت رسمی خبری اعلام نشده است. از بین سایر تیم‌های بالای جدول ملوان، گل‌گهر، شمس‌آذر و ذوب‌آهن به احتمال فراوان تغییراتی را روی نیمکت خود خواهند داشت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۵۱۷
ارسال نظر