کدخبر: ۱۴۶۹۸

پایان دوران آلگری در یوونتوس

ماسیمیلیانو آلگری با وجود قهرمانی در کوپا ایتالیا از یوونتوس خواهد رفت.

پایان دوران آلگری در یوونتوس

به گزارش 24 آنلاین، ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس تورین، با وجود قهرمانی در جام حذفی (کوپا) شرایط سختی را سپری می‌کند و به احتمال زیاد از این تیم کنار گذاشته خواهد شد.

بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا، این مربی ۵۶ ساله در آستانه برکناری از هدایت یوونتوس است.

سرمربی یوونتوس چهارشنبه شب در دیدار نهایی کوپا ایتالیا به دلیل درگیری با داور چهارم در ورزشگاه المپیک رم، اخراج شد و در راه رفتن به رختکن نیز به چند روزنامه نگار توهین و حتی آنها را تهدید کرد.

یوونتوس تورین که اکنون ۱۵ بار قهرمان جام حذفی شده به خاطر این رفتار عذرخواهی کرد. خود آلگری نیز از طریق وکیلش بیانیه‌ای منتشر کرد و به توضیح اتفاقات پیش آمده پرداخت و دلیل رفتارش را هیجان زیاد بازی عنوان کرد.

بر این اساس در صورت برکناری، شاید برای دو بازی آخر سری آ، پائولو مونترو، مربی زیر ۱۹ ساله‌های باشگاه هدایت یوونتوس را بر عهده بگیرد.   

آلگری قبلاً بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ به عنوان مربی یووه بسیار موفق عمل کرده بود. او از سال ۲۰۲۱ دوباره به یووه بازگشت ولی این بار نتوانست مانند دوره نخست خود در تورین موفق باشد.

تیاگو موتا و آنتونیو کونته در صدر فهرست گزینه‌های سرمربیگری یوونتوس قرار دارند. موتا در حال حاضر در بولونیاست و عملکرد خوبی در این تیم داشته است. این تیم در رده سوم جدول سری آ ایتالیا قرار دارد. کونته نیز یک سال است که مربیگری نکرده است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۶۹۸
ارسال نظر