کدخبر: ۱۴۹۴۷

شمسایی: رئیس جمهور در راه خدمت شهید شدند

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: خوش به سعادت رئیس جمهور که در راه خدمت به مردم شهید شدند.

شمسایی: رئیس جمهور در راه خدمت شهید شدند

به گزارش 24 آنلاین، وحید شمسایی ضمن ابراز ناراحتی از شهادت آیت‌الله ابراهیم رئیسی اظهار کرد: به مردم ایران، مقام ولایت و جامعه ورزش این مصیبت بسیار سنگین را تسلیت می‌گویم. خوشا به سعادتشان که در راه خدمت به مردم و کشورشان به شهادت رسیدند. چند وقت پیش  خدمت ایشان بودیم که از ورزشکاران تقدیر کردند. آقای رئیسی خیلی پیگیر ورزش بودند و به ورزش خدمت می‌کردند.

وی افزود: روزهای سختی برای کشور است، چون آقای رئیسی هم خادم امام رضا بودند و تمام تلاششان را برای مردم انجام دادند. سه سال قبل در روز تولد امام رضا حکم خدمت به مردم را گرفتند و امروز هم در تولد امام رضا به شهادت رسیدند. ان‌شالله دست ما را هم بگیرند.

او همچنین گفت: چند وقت پیش سعادت نصیب من و دیگر ورزشکاران شد که در مراسمی در خدمتشان باشیم. وقتی قهرمان شدیم اولین پیام از سوی رئیس جمهور محترم آمد و این پیام نشان می‌داد ایشان نگاه ویژه به ورزش داشتند. وقتی با ایشان صحبت می‌کردیم می‌گفتند آنچه برای ورزش هزینه کنیم که باعث شادی دل مردم شود، باعث افتخار است. خدا ان‌شالله رحمتشان کند.

شمسایی ادامه داد: آقای رئیسی در شروع کارشان آقای سجادی را به عنوان وزیر ورزش انتخاب کردند و در ادامه آقای هاشمی انتخاب شدند. آقای هاشمی هم ورزشی هستند و هم انسان شریفی هستند. او برای فینال جام ملت‌های آسیا ۷ الی ۸ ساعت در پرواز آمدند که این نشان از نگاه ویژه رئیس جمهور به ورزش بود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۹۴۷
ارسال نظر