کدخبر: ۱۵۰۱۳

اعضای تیم ملی والیبال برای دیدار با صربستان اعلام شد

لیست چهارده نفره تیم ملی والیبال ایران برای دیدار برابر صربستان در هفته نخست لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ اعلام شد.

اعضای تیم ملی والیبال برای دیدار با صربستان اعلام شد

به گزارش 24 آنلاین، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت‌های والیبال گروه مردان از یکم خرداد تا سوم تیرماه با حضور ۱۶ تیم ایران، ایتالیا، آرژانتین، صربستان، کوبا، ژاپن، برزیل، ترکیه، بلغارستان، هلند، آلمان، فرانسه، آمریکا، کانادا، لهستان و اسلوونی پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در این رقابت‌ها هفته گذشته راهی برزیل شد و پس از اردویی پنج روزه و سه دیدار تدارکاتی با تیم برزیل کمپ تمرینی برزیل را ترک کرد و راهی هتل رسمی مسابقات شد.

تیم ملی والیبال ایران که تمرینات خود را در سالن اصلی مسابقات آغاز کرده است در نخستین دیدار خود در رقابت‌های لیگ ملت‌ها بامداد روز پنجشنبه سوم خرداد ماه به مصاف صربستان خواهد رفت و مائوریسیو موتا پائز اسامی ١۴ بازیکن ایران در این دیدار را اعلام کرد.

بر این اساس میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح‌آبادی، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، جواد کریمی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مبین نصری و مرتضی شریفی چهارده بازیکن ایران برابر صربستان خواهند بود.

بر اساس قوانین فدراسیون جهانی سه بازیکن دیگر ایران شامل امیرحسین اسفندیار، امیرحسین ساداتی و متین احمدی که نام آن‌ها در لیست رزرو ثبت شده با نظر پائز می‌توانند در دیدارهای آینده به لیست تیم ملی اضافه شده و جایگزین دیگر بازیکنان شوند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۰۱۳
ارسال نظر