کدخبر: ۱۵۰۸

کمیته انضباطی، باشگاه استقلال را سکته داد

باشگاه استقلال که با پرونده‌های متعدد مالی در فیفا طرف‌حساب است این بار به خاطر شکایت دستیاران ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی فصل گذشته این تیم محکوم شده تا برای چندمین بار در سال‌های اخیر پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شود.

کمیته انضباطی، باشگاه استقلال را سکته داد

به گزارش پایگاه خبری 24، باشگاه استقلال که با پرونده‌های متعدد مالی در فیفا طرف‌حساب است این بار به خاطر شکایت دستیاران ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی فصل گذشته این تیم محکوم شده تا برای چندمین بار در سال‌های اخیر پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شود.

بر اساس شکایت ژائو لوئیس آبرئو، آنالیزور جوان و ۲۵ ساله فصل گذشته استقلال این باشگاه به پرداخت ۹۳۰۰ یورو به همراه پنج درصد تاخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است. همچنین درخصوص شکایت روی ماتا که از وی به عنوان تنها فرد دارای رزومه بالا در میان دستیاران ساپینتو نام برده می‌شد نیز باشگاه استقلال در رایی مشابه با ژائو لوئیس آبرئو، به پرداخت همان مبلغ ۹۳۰۰ یورو به همراه پنج درصد تاخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است تا به واسطه این دو شکایت و تا زمان تسویه‌حساب، پنجره استقلال دوباره بسته شود. این در حالی است که نگاهی به اسامی نفراتی همچون ریکاردو ساپینتو، عزیزبک آمانوف و پادوانی که گفته می‌شود هنوز هم نسبت به مبلغ دریافتی‌اش رضایت کامل را نداده و به دنبال شکایت در مراجع دیگر است، به علاوه رافائل سیلوا، مدافع برزیلی فصل گذشته استقلال این نگرانی بار دیگر برای طرفداران استقلال به وجود آمده که مبادا استقلالی‌ها در فاصله حدود دو ماه مانده به فصل نقل و انتقالات زمستانی دوباره با مشکلات گذشته برای تقویت خود مواجه شود.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۱۵۰۸
ارسال نظر