کدخبر: ۱۵۲۱۸

پرسپولیس چکونه توانست به بازی برگردد؟

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان یکی از بهترین بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر بود.

پرسپولیس چکونه توانست به بازی برگردد؟

به گزارش 24 آنلاین، حمید درخشان، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال که با پیروزی دراماتیک ۴ بر ۳ سرخ‌پوشان به پایان رسید، اظهار کرد: یکی از بهترین بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر بود که توانست بعد از ۳ گل دوباره به بازی برگردد.

وی افزود: ضعف اصلی پرسپولیس در خط دفاعی بود که سبب شد در نیمه اول ۳ گل از استقلال خوزستان دریافت کند. اما در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام شد و در ادامه با اخراج ساویو روبرتو، در مجموع بازی به نفع پرسپولیس تمام شد و این اتفاقات کمک کرد که پرسپولیس سوار بازی شود و موقعیت‌های زیادی را ایجاد کند و دوباره به بازی برگردد.

این پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در نیمه دوم پس از به ثمر رساندن گل‌های پی در پی شرایط ایده آل و خوبی پیدا کرد و موقعیت‌های بدست آورده را به گل تبدیل کرد. در حقیقت یک کامبک بسیار خوبی برای پرسپولیس در تمام دوران فصل لیگ بود و سبب شد تا پرسپولیس را به آن جایگاهی برساند که طی چند هفته به دنبال آن بود.

درخشان خاطرنشان کرد: پرسپولیس اکنون در جایگاهی قرار گرفته که استرس برای تیم استقلال بیشتر خواهد شد. البته پرسپولیس یک بازی سختی را پیش رو دارد که اگر این بازی را ببرد ۸۰ درصد قهرمانی آن مسجل خواهد شد.

وی ادامه داد: اشتباه فاحش پرسپولیس در خط دفاع سبب شد تا پرسپولیس در نیمه اول ۳ گل را دریافت کند و همین امر می‌توانست پرسپولیس را وارد بحران بزرگی کند که خوشبختانه با تلاش بازیکنان پرسپولیس توانست از این بحران خارج شود. آن‌ها کار بزرگی انجام دادند که جا دارد به  بازیکنان خسته نباشید بگوییم.

درخشان گفت: بازگشت به بازی، آن هم بعد از دریافت ۳ گل از تیم حریف کار بسیار سختی بود که با تلاش و همت بازیکنان و با تعویض‌هایی که در نیمه دوم صورت گرفت سبب شد تا پرسپولیس دوباره به بازی برگردد.

این پیشکسوت پرسپولیس در ارزیابی از عملکرد استقلال خوزستان، خاطرنشان کرد: استقلال در نیمه اول عالی بازی کرد و بدون اشتباه بود و استحقاق زدن ۳ گل را در نیمه اول داشت. اما نیمه دوم با فشاری که پرسپولیس به استقلال خوزستان وارد کرد و در شرایطی که یک بازیکن این تیم اخراج شد، انسجام تیمی، شرایط روحی و روانی بازیکنان و شیرازه تیم پاشیده شد و پرسپولیس با فشار زیادی که به استقلال خوزستان وارد کرد، سبب شد تا سوار بازی شود و نیمه دوم ۴ گل به ثمر برساند. البته این شکست چیزی از شایستگی‌های این تیم کم نمی‌کند، اما برتری پرسپولیس سبب شد تا این تیم را به زانو درآورد.

وی در پایان درباره بازی بعدی پرسپولیس برابر شمس آذر خاطرنشان کرد: تمام تمرکز پرسپولیس باید برد بازی باشد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۲۱۸
ارسال نظر