کدخبر: ۱۵۳۲۲

چرا تونی کروس نابود شد؟

هافبک آلمانی رئال مادرید گفت واکنش فرزندانش به خداحافظی او نابودش کرده است.

چرا تونی کروس نابود شد؟

به گزارش 24 آنلاین،  رئال مادرید در بازی پایانی خود در فصل ۲۰۲۴ - ۲۰۲۳ لالیگا در خانه مقابل رئال بتیس با تساوی بدون گل متوقف شد. این بازی آخرین حضور تونی کروس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود و در ابتدای بازی بازیکنان دو تیم برای مهندس آلمانی تونل زده و تمام حاضران در ورزشگاه ایستاده او را تشویق کردند.

در آخرین دقایق بازی هم کروس جایش را به سبایوس داد و دخترش را در حالی که اشک می‌ریخت در آغوش گرفت و پس از پایان بازی روی دست‌های هم‌تیمی‌هایش با برنابئو وداع کرد. او به نوشته روزنامه آس بعد از بازی گفت: واکنش فرزندانم نابودم کرد. انتظار گریه‌ آنها را نداشتم.

او درباره فینال ومبلی که آخرین بازی باشگاهی او خواهد بود، گفت: همواره بی‌صبرانه در انتظار فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده‌ام و به همین خاطر می‌خواستم خداحافظی خود را قبل از این بازی اعلام کنم تا با انگیزه بیشتری به میدان بروم. بهترین پایان برای خداحافظی، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست و امیدوارم که به این افتخار بزرگ دست پیدا کنم.

رئال مادرید یک فصل درخشان را با هدایت کارلو آنچلوتی تجربه کرد و قهرمانی در لالیگا را مقتدرانه به دست آورد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم راه پیدا کرد. شاگردان آنچلوتی در ۵۷ بازی اخیرشان در همه رقابت‌ها ۴۲ پیروزی، ۱۳ تساوی و تنها دو شکست را تجربه کرده‌اند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۳۲۲
ارسال نظر