کدخبر: ۱۵۴۷۶

چه کسی جایگزین تن‌هاخ می‌شود؟

منچستریونایتد کمتر از ۲۴ ساعت پس از قهرمانی در جام حذفی مذاکراتش را با مربیان دیگر برای جایگزینی اریک تن هاخ شروع کردند.

چه کسی جایگزین تن‌هاخ می‌شود؟

به گزارش 24 آنلاین، منچستریونایتد پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل منچسترسیتی، فصل بدش را با یک جام تمام کرد و توانست به لیگ اروپا راه یابد و فصل بعد در این رقابت‌ها حاضر خواهد بود. با این حال سران این تیم انگلیسی تنها یک روز پس از قهرمانی در جام حذفی، مذاکره با دو مربی تا شروع کرد و این نشان می‌دهد که مدیران این تیم اعتقادی به کار سرمربی هلندی ندارند. 

تن‌هاخ علی‌رغم کسب دومین جامش در یونایتد، در خطر اخراج شدن قرار دارد.

به گزارش تلگراف، یونایتد با نمایندگان توماس فرانک و مائوریسیو پوچتینو برای جانشینی تن‌هاخ مذاکره کرده است. مدیران منچستریونایتد این هفته بررسی کاملی انجام خواهند داد و طی آن سرنوشت این مربی ۵۴ ساله مشخص خواهد شد.

فرانک، سرمربی برنتفورد در شش سال گذشته عملکرد چشمگیری در برنتفورد داشته است و پوچتینو نیز آینده‌ای در چلسی ندارد و از این تیم خواهد رفت. 

تن‌هاخ در ارزیابی از دوران حضورش در یونایتد گفت:‌ ما در حال ساختن یک تیم هستیم. زمانی که من هدایت یونایتد را برعهده گرفتم، اوضاع به هم ریخته بود. ما اکنون در راه ساختن تیمی برای آینده هستیم. فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد اما می‌بینید که تیم در حال پیشرفت و کسب جام است. لیگ برتر بسیار لیگ سخت و فشرده‌ای است، بنابراین شما به یک تیم بسیار خوب با بازیکنان بزرگ نیاز دارید تا بتوانید برای کسب قهرمانی رقابت کنید.

گارناچو و کوبی مینو برای یونایتد و جرمی دوکو برای سیتی گل زدند تا در نهایت یونایتد فصل را با قهرمانی در جام حذفی خوب تمام کند

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۴۷۶
ارسال نظر