کدخبر: ۱۵۷۸۹

سرنوشت بقا یا سقوط فولاد و استقلال خوزستان امشب مشخص می‌شود

تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر برای بقا تلاش می‌‎کنند.

سرنوشت بقا یا سقوط فولاد و استقلال خوزستان امشب مشخص می‌شود

به گزارش 24 آنلاین، هفته سی ام لیگ برتر امروز به صورت همزمان از ساعت ۱۹ برگزار می شود که استقلال خوزستان پذیرای تیم هوادار است، نفت آبادان در خانه با تراکتور دیدار می کند و فولاد در یک بازی خارج از خانه رو در روی نساجی قرار می گیرد.

از آن جا که کار تیم های استقلال خوزستان و فولاد برای بقا به هفته پایانی کشیده شده است، این دو تیم باید در بازی های امروز خود به برتری برسند تا در صورت شکست پیکان در بازی بزرگ هفته مقابل استقلال تهران، شاگردان رضا عنایتی طعم تلخ شکست را بچشند. در واقع امروز چشم هواداران فوتبال در خوزستان به بازی پیکان و استقلال نیز است، جایی که سرنوشت تیم هایشان به نوعی رقم خواهد خورد.

همچنین در بخشی از معادلات سقوط و بقا این سه تیم، اگر پیکان با تساوی از بازی با استقلال خارج شود، ۲۸ امتیازی خواهد شد و اگر استقلال خوزستان نیز مقابل هوادار به برد برسد اما فولاد در بازی با نساجی به تساوی یا شکست دست پیدا کند، پیکان و استقلال خوزستان در لیگ می مانند و فولاد به لیگ یک سقوط خواهد کرد.

البته در صورت تساوی پیکان یا برد این تیم، اگر دو تیم استقلال خوزستان و فولاد هم در بازی های امروزشان به برتری برسند، شاگردان پورموسوی در استقلال خوزستان سقوط خواهند کرد زیرا پیکان با توجه به برتری در بازی‌های رو در رو مقابل استقلال خوزستان، سقوط نخواهد کرد و شاگردان پورموسوی لیگ یکی می شوند.

نفت آبادان هم در حالی امروز به مصاف تراکتور می رود که هفته گذشته پس از شکست مقابل ذوب آهن، سقوطش به لیگ یک مسجل شد. 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۷۸۹
ارسال نظر