کدخبر: ۱۵۸۱

رونالدو به دربی می‌رسد؟

کریستیانو رونالدو که در بازی با پرسپولیس مصدوم شد، می‌تواند در دربی عربستان شرکت کند.

رونالدو به دربی می‌رسد؟

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته پانزدهم رقابت های لیگ عربستان دو تیم الهلال و النصر جمعه شب به مصاف هم می روند.

روزنامه الریاضیه عربستان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو باوجود آنکه در چند روز اخیر در تمرین النصر شرکت نکرده است اما به دیدار حساس برابر الهلال می رسد.

رونالدو در دیدار برابر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به خاطر برخورد با علیرضا بیرانوند مصدوم شد و به همین خاطر سه روز در تمرین النصر شرکت نکرده است.

الریاضیه نوشت: کریستیانو رونالدو در روزهای اخیر به صورت انفرادی تمرین کرده است با این حال کادر پزشکی مجوز حضور او در دربی بزرگ پایتخت را صادر کرده است و به این ترتیب او می تواند بازی کند.

طبق اعلام روزنامه الریاضیه عربستان در تمرین النصر، تالیسکا جایگزین رونالدو بوده است تا در صورت غیبت احتمالی این بازیکن برزیلی جایگزین رونالدو شود.

الهلال و النصر در حالی به مصاف هم می روند که تیم های اول و دوم جدول رده‌بندی هستند و این باعث شده تا بازی بسیار حساس و جذاب باشد. الهلال باتوجه به اینکه ۴ امتیاز بیشتر از النصر دارد در صورت شکست باز هم در صدر جدول رده‌بندی باقی می ماند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۸۱
ارسال نظر