کدخبر: ۱۵۸۸۸

بهترین بازیکن بارسا برای سال بعد چه کسی خواهد بود؟

هوش مصنوعی از یوزوآ کیمیش به عنوان بازیکن ناجی بارسلونا در سال ۲۰۲۴ یاد کرد.

بهترین بازیکن بارسا برای سال بعد چه کسی خواهد بود؟

به گزارش 24 آنلاین،  بارسلونا فصلی سراسر ناکام را پشت سر گذاشت. درخشش رئال مادرید باعث شد تا دست بارسلونا از قهرمانی در لالیگا کوتاه بماند و مهم‌تر اینکه در لیگ قهرمانان اروپا هم حذف شد. باشگاه بارسلونا در پی این ناکامی‌ها تصمیم گرفت که ژاوی را از کار برکنار و هانسی فلیک را به عنوان سرمربی جدیدش انتخاب کند.

تردیدی وجود ندارد که بارسلونا با فلیک تغییراتی را در تابستان خواهد داشت. سرمربی جدید آبی‌اناری‌ها تغییر در میانه میدان را اولویت نخستش در این تیم قرار داده است. فلیک خواستار جذب یوزوآ کیمیش شده است.

ال‌موندو دیپورتیوو خبر جالبی درباره این بازیکن باتجربه آلمانی داشت. این روزنامه اسپانیایی نوشت: هوش مصنوعی کیمیش را ناجی بارسلونا در سال ۲۰۲۴ معرفی کرده است؛ به طوری که او را مناسب‌ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک دانسته است.

فلیک سابقه کار کردن با کیمیش در بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان را دارد و به همین خاطر علاقه زیادی به جذب او دارد و این احتمال زیاد است که بازیکن کنونی بایرن راهی بارسلونا شود.

طبق اعلام روزنامه الموندو باشگاه بایرن مونیخ باتوجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد کیمیش باقی مانده است با ۳۵ میلیون یورو این بازیکن را خواهد فروخت و بارسلونا مشکلی با پرداخت این رقم ندارد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۸۸۸
ارسال نظر