کدخبر: ۱۶۰۱۱

فدراسیون فوتبال به شرکت تجهیز VAR حمله کرد: دچار مشکل جدی می‌شویم!

رئیس روابط بین الملل فدراسیون درباره مسیر و زمان بندی پیش بینی شده فدراسیون پیرامون ورود تجهیزات مربوط به کمک داور ویدیویی توضیحاتی ارائه کرد.

فدراسیون فوتبال به شرکت تجهیز VAR حمله کرد: دچار مشکل جدی می‌شویم!

به گزارش 24 آنلاین، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی تارقلی زاده، رئیس روابط بین الملل فدراسیون با اشاره به مسیر طی شده جهت خرید تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدئویی برای بهره‌مندی از آنها در فصل آتی لیگ برتر عنوان کرد: دوستان مطلع هستند که اساسا کمتر علاقه‌ای به مصاحبه دارم اما اینجا ناگزیرم حرف‌های مهمی را آن هم جهت استحضار افکار عمومی با مردم عزیز و رسانه‌های گروهی در میان بگذارم. در حالی که وزارت ورزش و جوانان برای رسیدن VAR به ایران همه توانش را گذاشته، رئیس فدراسیون فوتبال اعتبارش را وسط گذاشته و حتی دکتر مخبر نامه‌ها و دستورات لازم را داده ،اما متأسفانه شرکت تجهیز ۷ ماه است که در این زمینه بدقولی کرده است.

وی ادامه داد: تا به امروز برای تخصیص بودجه‌ای که دقیقا برای این امر در اختیار شرکت تجهیز است، ده‌ها جلسه برگزار کرده ایم اما ریالی از این بودجه به فدراسیون فوتبال نرسیده و در تازه‌ترین بهانه، این شرکت اسم صدا و سیما را وسط آورده است. در حالی که رسانه ملی و مدیرانش تا به امروز کمال همکاری را با فدراسیون داشته و هیچ مشکلی با ورود تجهیزات ندارند و اساسا خودشان هم مشوق فدراسیون برای تحقق این امر هستند.

تارقلی زاده خاطرنشان کرد:عزیران! آقایان بزرگوار در شرکت تجهیز! بودجه خرید تجهیزات مربوط به VAR در حساب شماست. معاون رئیس جمهور امضا کرده است. وزیر محکم ایستاده و دستور داده است. رئیس فدراسیون فوتبال همه تمهیدات را اندیشیده است. دلیل این اتفاقات چیست؟ من اینجا به هواداران فوتبال می‌گویم با این دست فرمان به رغم همه تلاش‌های صورت گرفته و با توجه به همه تأکیدهای آقای تاج در جهت تسریع در ورود VAR به کشورمان،این فرایند برای فصل آتی دچار مشکلات جدی و اختلال خواهد شد. بیان این چند سطر برای این بود که همه بدانند فدراسیون در چه وضعیتی در حال کار است و امیدوارم دوستان به فکر باشند و اجازه بدهند مسیر پیش بینی شده فدراسیون به درستی طی شود.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۰۱۱
ارسال نظر