کدخبر: ۱۶۱۶

جانشین مسی ۳ ماه غایب است

آنسو فاتی، ستاره اسپانیایی برایتون، به دلیل مصدومیت سه ماه از میادین دور خواهد بود.

جانشین مسی 3 ماه غایب است

به گزارش پایگاه خبری 24، بسیاری از هواداران و حتی مدیران بارسلونا لقب جانشین مسی را به فاتی داده بودند، اما این بازیکن به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین دلیل به صورت قرضی از این باشگاه جدا شد. 

او به برایتون پیوست تا تجربه بازی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد و شاید با بهبود شرایطش بتواند بار دیگر به بارسا برگردد، اما به نظر می‌رسد که مشکل مصدومیت قرار نیست دست از سر این بازیکن بردارد. 

این ستاره سابق بارسلونا در جریان بازی برایتون برابر ناتینگام فارست مصدوم شد و زمین بازی را در دقیقه بیستم ترک کرد تا نگرانی هواداران و کادر فنی این تیم را از وضعیتش به همراه داشته باشد. 

حالا روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو خبر داده که مصدومیت فاتی جدی است و این بازیکن قادر نخواهد بود که حداقل تا سه ماه آینده بار دیگر در ترکیب برایتون به میدان برود. دی زربی هم پیش از این دوری طولانی مدت او را تایید کرده بود.

این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه برایتون تایید نشده و مشکل اصلی این بازیکن مشخص نیست، اما این خبر تلخی برای او خواهد بود که سعی داشت با درخشش در ترکیب برایتون بار دیگر جایگاهش را در بارسا پس بگیرد، اما چنین اتفاقی با این وضعیت بعید به نظر می‌رسد.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۱۶۱۶
ارسال نظر