کدخبر: ۱۶۶۳۸

تادیچ پس از اظهاراتش برابر انگلیس از اعضای تیمش عذرخواهی کرد

کاپیتان تیم ملی صربستان از صحبت‌هایش پس از بازی با انگلیس در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ عذرخواهی کرد.

تادیچ پس از اظهاراتش برابر انگلیس از اعضای تیمش عذرخواهی کرد

به گزارش 24 آنلاین، صرب‌ها یورو ۲۰۲۴ را با شکست یک بر صفر از انگلیسی‌ها آغاز کردند تا کار برایش در ادامه رقابت‌ها سخت شود. تادیچ که در اواسط نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد، پس از بازی گفت که بهترین بازیکن تیم است و باید ۹۰ دقیقه کامل بازی می‌کرد.

تادیچ ۳۵ ساله که از نیمکت‌نشینی در این دیدار ناراحت بود بعد از بازی گفت: اگر از ابتدا بازی می‌کردم همه چیز متفاوت می‌شد اما اگر می‌خواهید دوسان تادیچ ۳۰ دقیقه بازی کند، همین طور می‌شود و تیم شکست می‌خورد.

فدراسیون فوتبال صربستان از عذرخواهی تادیچ از اعضای تیم خبر داد. در این بیانیه آمده است: دوسان تادیچ، کاپیتان تیم، از فرصت استفاده کرد و از استویکوویچ سرمربی تیم و هم‌تیمی‌هایش به دلیل اظهارات نامناسبش پس از بازی انگلیس عذرخواهی کرد.

صربستان در بازی بعدی‌اش در جام ملت‌های اروپا به مصاف تیم ملی اسلوونی خواهد رفت. صربستان بهترین تیم چند سال اخیرش را دارد و می‌خواهد بهترین نتایجش را نیز به دست آورد. صرب‌ها برای موفقیت در یورو روی زوج تادیچ و میتروویچ حساب باز کرده‌اند.

تادیچ چهار سال برای ساوتهمپتون انگلیس بازی کرد و اکنون در فوتبال ترکیه به سر می‌برد. الکساندر میتروویچ، زوج او در تیم ملی صربستان، نیز سه سال در نیوکاسل و پنج سال در فولام حضور داشت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۶۳۸
ارسال نظر