کدخبر: ۱۶۷۵۶

ورزشگاه خرم آباد به VAR مجهز شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا به الان ۱۹۲۶ پروژه نیمه تمام در سطح کشور به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

ورزشگاه خرم آباد به VAR مجهز شد

به گزارش 24 آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی در مراسم افتتاحیه استخر و سالن چندمنظوره حجاب سنندج اظهار داشت: این استخر با مشارکت بخش خصوصی و ماده ۲۷ راه‌اندازی شد که امیدوارم بانوان سنندج بتوانند از ظرفیت این استخر به خوبی استفاده کنند.

وی افزود: یکی از اهداف سفرمان به استان کردستان افتتاح این پروژه ورزشی بود که به خوبی انجام شد و در کنار آن از پروژه ملی مجموعه ۶ هزار نفری استان نیز بازدید خواهیم کرد که ان‌شاءالله بتوانیم با تامین اعتبار این پروژه را به مرحله افتتاح برسانیم و دغدغه مردم ورزش دوست سنندج را رفع کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد: به طور کلی سیاست‌های دولت بر این مبناست که هرچه سریعتر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی به مرحله بهره‌برداری برسند که خوشبختانه از آغاز کار  دولت تاکنون هزار و ۹۲۶ پروژه ورزشی افتتاح و بهره‌برداری رسید.

هاشمی ادامه داد: همچنین وزارت ورزش و جوانان باتوجه به مصوبات شورای عالی ورزش، اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در دستور کار قرارداده است که ان‌شاءالله بتوانیم پروژه‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

همچنین وزیرورزش و جوانان درخصوص برگزاری فصل جدید لیگ فوتبال گفت: تاکنون کارهای اداری ورود ۷ دستگاه VAR انجام شده است که ان‌شاءالله لیگ پیش‌رو در فصل جدید را با VAR برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: تامین VAR جزو وظایف دولت‌های هیچ کجای دنیا نیست و این مسئولیت برعهده باشگاه‌ها است، اما ما بدلیل اینکه شرایط باشگاه‌داری به گونه‌ای است که اماکن ورزشگاه ها متعلق به خودشان نیست، سعی کردیم با تامین اعتبار ورزشگاه هایی را که متعلق به مجموعه ورزش هستند را تجهیز کنیم.

هاشمی در ادامه با بیان اینکه در تامین اعتبار ۱۶ تیم لیگ برتر را اولویت قرار دادیم، گفت: دولت در راستای تامین اعتبارات و تجهیز ورزشگاه‌ها اقدامات لازم را انجام داده است، بعنوان مثال ورزشگاه خرم آباد که به زودی افتتاح خواهد شد را جهت فرستادن یکی از VAR ها به آنجا تجهیز خواهیم کرد.

همچنین وزیر ورزش و جوانان درخصوص تیم  فوتبال بانوان استان کردستان گفت: تیم داری نه در قانون اهداف وزارت ورزش و جوانان قید شده است و نه جز وظایف کاری ما است و ما ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را واگذار کردیم و استان موظف است که برای تیم‌های استانی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۷۵۶
ارسال نظر