کدخبر: ۱۶۷۵۸

پورعلی گنجی بدون امضا تمدید کرده است

بادامکی با بیان اینکه تمدید قرارداد با مدافع تیم فوتبال پرسپولیس صورت گرفته، گفت: توافقات با پورعلی گنجی انجام شده اما هنوز امضایی بین طرفین صورت نگرفته است.

پورعلی گنجی بدون امضا تمدید کرده است

به گزارش 24 آنلاین، حسین بادامکی در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با مرتضی پورعلی گنجی برای تمدید قرارداد صحبت‌های خوبی را انجام داده‌ایم اما هنوز قرارداد جدید او به امضا نرسیده است اما طی امروز یا فردا این اتفاق خواهد افتاد.

او ادامه داد: یکسری محدودیت‌هایی داریم اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با بازیکنان مدنظر خود تمدید قرارداد کنیم. بازیکنان حق خودشان را می‌خواهند و انتظار دارند تا باشگاه به تعهدات عمل کند. به دلیل برخی از مسائل اداری هنوز تمدید قراردادها پیش نرفته است.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: رضا درویش (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) هفته گذشته جلسه‌ای را با مالکان باشگاه برگزار کرد و آنها قول داده‌اند تا مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

بادامکی در خصوص آخرین وضعیت مذاکره با «ماتزاری» مربی سابق تیم ناپولی ایتالیا برای عهده دار شدن هدایت پرسپولیس گفت: تا جایی که امکان داشت سعی کردیم تا مذاکره با ماتزاری مخفی بماند اما زمانی که رسانه‌های ایتالیایی خبر توافق را اعلام کردند یک مقدار کار ما به مشکل خود و ماتزاری درخواست‌های خود را تغییر داد و همچنان در حال مذاکره هستیم.

او افزود: پرونده حضور ماتزاری در پرسپولیس هنوز بسته نشده است. با دو، سه گزینه خیلی خوب دیگر هم در حال مذاکره هستیم. ما در فصل نقل و انتقالات قرار داریم و خیلی افراد گزینه‌های مختلفی را به ما معرفی می‌کنند و گاهی اوقات اسامی بزرگی مطرح می‌شود که اصلاً آن افراد امکان سفر به ایران را ندارند.

بادامکی در خصوص آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند در تیم پرسپولیس گفت: از روزی که بیرانوند قرارداد خود را فسخ کرد خبری از او ندارم و اطلاع ندارم که پشیمان شده باشد یا خیر.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۷۵۸
ارسال نظر